[کل: 2 میانگین: 5]
دیدگاه های غیر فعال 2621بازدید دسته بندی : لینک کوتاه : https://cafeariel.ir/?p=66036

فدراسیون کهکشانی

فدراسیون کهکشانی ، همچنین بنام فدراسیون کهکشانی نور ، فدراسیون سیارات یا فدراسیون کهکشانی جهان ها ، یک همکاری میان تمدن های دارای توانایی سفرهای فضائی در کهکشان راه شیری است . این فدراسیون شامل صدها هزار عضو است و میلیون ها سال قبل تاسیس شد ، پس از یکسری از جنگ های ستاره ای در منظومه Lyra. نابودی و ویرانی که در آن موقع رخ داد ، منجر به آن شد که نجات یافتگان سعی کنند از آن موقع به بعد ، تضادها و ناسازگاری های کهکشانی را در یک مسیر صلح جویانه حل کنند . تمام کهکشان های مسکونی در کیهان ما دارای یک فدراسیون است ، اما فدراسیون ما یعنی راه شیری یکی از قدیمی ترین ها است .

فدراسیون کهکشانی دارای ناوگانی عظیمی از سفینه های فضائی در دسترس است که برای میانجی گری ، یا اگر نیاز شد ، برای مداخله کردن در هر مکانی که یک درگیری ستاره ای در شرف وقوع است هستند . تکنولوژی های بین ابعادی که آن ها می توانند استفاده کنند از چنان سطح بالایی هستند که ما بسختی حتی می توانیم متصورشان شویم . کنترل آن ها بر روی انرژی, تقریبا کامل است ، لذا چیزهایی مثل غیرمادی شدن ، نامرئی شدن یا خلق اجسام کروی انرژی که می توانند برای انجام یک وظیفه ای رها شوند (برای مثال برای خلق طرح های مزارع) بطور کلی برایشان هیچ مشکلی نیست .

سفینه هایشان غالب اوقات از مواد زنده ساخته شده است . برخی به بزرگی سیاراتی چون زمین هستند و کاملا بی نیاز از هر چیزی ، و دارای دشت و جنگل و رودخانه . (م : یعنی نوعی سیاره متحرک فوق پیشرفته) ناوگان فدراسیون کهکشانی شامل سفینه های تمدن  های فضائی شرکت کننده در این فدراسیون است و همینطور شامل چندین ناوگانی که به تنهایی عملیاتی اند . برخی از این ناوگان ها توسط فرماندهانی اداره می شوند که تاحدی روی سیاره زمین شناخته شده اند و برخی اوقات عامل channeling هستند ، مثلAshtar و Hatonn . این channeling ها حدود ۵۰ سال قبل آغاز شد و اخیرا ظرف سال های اخیر تعداد بیشتری medium های خود اعلان شده مدعی انجام چنین کاری هستند ، اما بیشتر آن ها بنظر نمیرسد که خیلی خالص باشند .

فدراسیون کهکشانی بتوسط یک هیات بزرگ کنترل می شود که خودش از هیئت های کوچکتری ساخته شده است که خود آن ها نیز دارای زیر مجموعه های هیئت های کوچکتری اند, که هر کدام از آن ها نمایندگانی از تمام اعضاء و تمدن های جداگانه کهکشانی دارند . بدین طریق این تشکیلات عظیم قابل اداره کردن می ماند . سلسله مراتب میان اعضاء هم معمولا از طریق توسعه spirituality آن ها تعیین می شود . اعضاء بطور عالی نمو یافته آن ها موجودیت های نورانی زیبائی اند که اراده خداوند را ادا می کنند .

در این زمان ، یک بخش قابل توجهی از فدراسیون کهکشانی در اطراف سیاره زمین حاضرند تا اوضاع پرآشوب و به هم ریخته پایان سیکل قبلی duality (دوگانگی – م: بعد سوم فیزیکی غالبا بنام بعد تجربه کننده دوگانگی شناخته میشود ، خوب و بد ، زشت و زیبا ، تاریکی و روشنائی ، غیره ، که برای رشد spirituality یک روح امری لازم و واجب است زیرا که تا تجربه کننده معنای بدی و تنفر و کمبود و غیره نباشیم آیا معنای حقیقی خوبی و عشق و رونق و غیره را خواهیم فهمید؟) کهکشانی مان را به یک اختتامیه سعادتمندانه ای برسانند . اگرچه تمام کیهان ما راه عروج را دارد پیش میگیرد ، عروج سیاره زمین یک داستان جدائی دارد . میلیونها سفینه که در اطراف سیاره زمین با فواصل مختلف همچنان حضور دارند در توی بطورکلی ۳ لایه حاضرند که لایه بیرونی شامل بزرگترین سفینه های مادر است ، که این یک واحد ثابت از سفینه ها نیست بلکه لایه ای است از تمام انواع سفینه های در حال ورود و خروج به این لایه که از hyperspace و stargate هایی مانند خورشید منظومه شمسی ما استفاده میکنند برای سفر کردن به سیارات مادری شان یا سایر مکانهای دیگر در کیهان ما .

از آنجائیکه جمعیت روی سیاره زمین از نوع human است ، تمدنهای human درون فدراسیون کهکشانی نقش مهمی را در یاری رساندن به پروسه عروج سیاره زمین ایفا میکنند . که از این گروه مثلا میتوان به فرازمینیهای منظومه Pleiades و یا منظومه Sirius اشاره کرد . حدود ۴۰ درصد فدراسیون کهکشانی از نوع تمدنهای human هستند ، ما بقی شامل گونه های نژادهای دیگری از موجودیت های نور هستند . خیلی از آنها یک پیوند ژنتیکی را با ما به اشتراک دارند اما بطرز خیلی بالاتری از ما توسعه یافته تر هستند .

آنها سیاره زمین را برای میلیونها سال است که بازدید کرده اند و یادبودهای زیادی از قبیل ساختمانها و اشیاء هنری از خود برجای نهاده اند ، اگرچه خیلی از آن دست یادبودها بتوسط بازدیدکنندگان فضائی منفی که هیچ جائی در فدراسیون کهکشانی ندارند ساخته شده است . این پیوند با فرازمینیها تا آنجائیکه ممکن بوده است بتوسط علم جاری که تحت کنترل illuminati قرار دارد مخفی مانده است .

برای اطاعت از قانون عدم دخالت در کیهان ما ، تا آنجائیکه ممکن است ، ارتباط با زمینی ها تا به حال به یک حد بسیار پایین بتوسط فدراسیون کهکشانی نگه داشته شده است . افرادی که آنها مستقیما تحت ارتباط قرار داده اند ، مثل Billy Meier در سوئیس ، Carlos Diza از مکزیک و Howard Menger از US ، اغلب دارای یک پیوند ژنتیکی با یک تمدن کهکشانی معینی هستند ، یعنی افرادی اند که یک یا چند دوره زندگی روی سیاره زمین را از طرف تمدنهایی که بنوعی به آنها تعلق دارند زندگی میکنند بطوریکه این تجربیات زندگی آنها میتواند بعدا با بقیه به اشتراک گذاشته شود ، چنانکه این روش معمولا در تمدنهای پیشرفته تر رخ میدهد و بقیه میتوانند رسما از آن انرژیهای تجربیات معینی که میخواهند استفاده کنند و ازشان برای مرور کردن در ذهن بهره گیرند .

اما این باز فقط در موارد مستثنی شده است ، که ارتباط مابین فرازمینیهای نیروی خودی و زمینیها برقرار میشود ، زیراکه بطور اصل و از ابتدا چنین چیزی برایش برنامه ریزی نشده بوده است . بطور کلی ، آنها در بیرون از صحنه و در background قرار میگیرند ، تا آنجائیکه ممکن باشد . با این وجود ، آنها آن ضمانتی هستند که پروسه عروج حداکثری ، مطابق برنامه و نقشه طرح ریزی شده پیش برود و اینکه اعمالilluminati که هرچیزی را دارند سعی میکنند تا این پروسه را مختل کنند ، خیلی موثر نباشد . آنها دارند سطح اکسیژن هوای ما را به حد نقطه هدف بالا نگه میدارند ، از جنگ ها و حملات هسته ای ممانعت میکنند ، غبار رادیواکتیویته را پاک سازی میکنند ، آلودگی موادشیمیایی ، chemtrail (م: مواد شیمیایی هستند که بتوسط هواپیماهای حتی غیرنظامی در کشورهای زیرنفوذ illuminati در فضای اتمسفر بالای شهرها پخش میشوند اما بتوسط دخالت فدراسیون کهکشانی و تکنولوژیهای سفینه هایی که آنها دارند این مواد شیمیایی همواره خنثی شده اند .

و بیماریهای جمعی را خنثی میکنند ، و تاثیر بلایای طبیعی و ساخته دست بشر و غیره را به حداقل ممکنشان میرسانند .

به محض اینکه روسای حکومت های کشورهای روی سیاره زمین که بیشترشان از حضور آنها آگاهی دارند ، به شفافیت و بیان درباره آنها روی بیاورند ، این روند کنونی بسرعت تغییر خواهد کرد . مطابق channeling که روشی است که اعضاء فدراسیون کهکشانی تا به حال با ما مکاتبه کرده اند ، بعد از آن سپس آنها خودشان را بیشتر در منظر عمومی نشان خواهند داد و تکنولوژیهای مافوقشان تا به یک اندازه ای برای ما قابل دسترس خواهد بود . این آشکار سازی خیلی منتظر یافته زندگی فرازمینی و فرازمینیها همچنین بنام «disclosure(افشاء)» نامیده شده است .

«بطور معمول ما از ارتباط مستقیم خودداری میکنیم ، چنانکه این امری ضروری برای اجازه دادن به تمدنهای در حال توسعه ای است تا راه خودشان را برای درک کردن و تجربه کردن مطابق انتخابی که میکنند بیابند . این بکلی نادرست خواهد بود اگر که در میل کمک به شما بخواهیم مسیر نمو شما را دگرگون کنیم ، و این دلیلی است که ما اغلب به شما توضیح میدهیم که نمیتوانیم برای مداخله کردن دیده شویم . آن اما متفاوت خواهد بود زمانیکه خداوندگاران خلقت (Lords of Creation) به ما اجازه و اختیار انجام چنان کاری را دهند ، چنانکه این آنها میباشند که در مورد سیکل های کهکشانی شما برنامه ریزی میکنند»

منبع : Thegreaterpicture.com

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد
تمامی حقوق محفوظ می باشد © 1402-1398
تلفن تماس : 09224124821 ، پاسخگویی از 9 الی 24