×

به کمک وب اپلیکیشن (PWA) کافه آریل میتوانید بدون نیاز به مراجعه به اپ استورها ، نسخه وب اپلیکیشن سایت را با استفاده از مرورگر خود ، بر روی گوشی خود نصب کنید

وب اپلیکیشن کافه آریل از نظر قابلیت ، تفاوتی با اپلیکیشن اندروید یا IOS نداشته و هیچگاه از دسترس خارج نمیشود . همان طوری که میدانید به دلیل محدودیت ‌ها هر از چند گاهی اپلیکیشن‌ های ایرانی دچار مشکل میشوند به همین دلیل نصب وب اپلیکیشن (PWA) کافه آریل را به عنوان روش پایداری را برای دسترسی همیشگی و آسان به شما پیشنهاد میکنیم .

کاربران عزیز با طی کردن مراحل زیر ، اپ کافه آریل را مانند سایر اپلیکیشن‌ های خود در گوشی نصب کنند .

نصب وب اپلیکیشن کافه آریل در گوشی های آیفون (IOS)

این اپلیکیشن برای کاربران آیفون بسیار کارآمد است چون دسترسی به اپ استور برای کاربران ایرانی با مشکلاتی همراه است و البته با وجود دسترسی هم اگر به هر دلیلی اپل ، اپلیکیشن ‌های ایرانی را حذف کند ، دارندگان گوشی های آیفون می ‌توانند بدون مشکل از این برنامه استفاده کنند .

وب اپلیکیشن کافه آریل نیاز به نصب و به‌ روزرسانی ندارد و برای استفاده از آن کافی‌ ست مرورگر فایرفاکس (یا کروم) موبایل را باز کنید و به https://cafeariel.ir  بروید ، سپس گزینه وب ‌اپ را انتخاب کنید .

ابتدا گزینه Share را از نوار پایین صفحه مرورگر در موبایل خود انتخاب کنید ، سپس Add to Home Screen را بزنید و در آخر گزینه Add را انتخاب کنید . به همین سادگی آیکون کافه آریل به صفحه اصلی موبایل آیفون شما اضافه میشود .

نصب وب اپلیکیشن کافه آریل در گوشی های اندروید :

ابتدا سایت کافه آریل را با آدرس https://cafeariel.ir در مرورگر خود ( مرورگر کروم توصیه می شود ) باز کنید

سپس بر روی دکمه منوی (…) در پایین صفحه مرورگر کلیک کنید و گزینه های install و Add to screen را از بین گزینه های موجود انتخاب نمایید و در صفحه جدیدی که ظاهر میشود گزینه Add را انتخاب نمایید تا اپلیکیشن مانند سایر برنامه ها روی گوشی شما نصب شود .

تمامی حقوق محفوظ می باشد © 1400-1398
تلفن تماس : 91016305-021 پاسخگویی : 11 الی 22