شما اینجا هستید :
[کل: 3 میانگین: 5]
مشخصات کتاب
نویسنده دکتر تال بن شاهار
پسوند فایل pdf
حجم دانلود 2.88 مگابایت
تاریخ انتشار ۱۳۹۹/۰۹/۲۸
کد کوتاه 19042
تعداد بازدید 5931بازدید
24فروش
35000تومان 25000تومان
خرید
خرید اشتراک

کتاب آن زندگی را انتخاب کنید که میخواهید به قلم دکتر تال بن شاهار مسیر هوشیارانه‌ ای را به سوی شادی به شما نشان خواهد داد . من انتخابی دارم و انتخاب میکنم که انتخاب کنم . انتخاب آفرینش است . انتخاب کردن آفریدن است . به واسطه انتخاب‌هایم، هستی‌ام را می‌آفرینم.

من در هر لحظه از زندگی‌ ام انتخابی دارم . لحظات جمع می‌ شوند و طول عمری را تشکیل می‌ دهند ؛ انتخاب‌ ها جمع می‌ گردند و زندگی‌ ای را شکل می‌ دهند . چگونه زندگی‌ ای برای خودم می‌ خواهم ؟ کدام انتخاب‌ ها این زندگی را خواهد آفرید ؟

هیچ‌ کس دوست ندارد شکست بخورد اما بین بیزاری از شکست و ترس از آن تفاوت وجود دارد . بیزاری از شکست موجب می‌ شود کاری بکنیم و برای رسیدن به موفقیت بیشتر تلاش نماییم اما ترس از شکست ما را ناتوان می‌ کند و باعث می‌ شود شکست را با چنان شدتی از خود دور نماییم که دیگر نتوانیم برای رشد و پیشرفت ریسک کنیم . این ترس عملکرد ما را ضعیف می‌ کند و سلامت روانی ما را هم به خطر می‌ اندازد . شکست بخشی از زندگی است . ما راه رفتن را با زمین خوردن ، حرف زدن را با تکرار کلمات نامفهوم دوران کودکی ، انداختن توپ در سبد بسکتبال را پس از خطاهای زیاد و رنگ‌ آمیزی را با خط خطی کردن یاد می‌ گیریم .

کسانی که از شکست می‌ ترسند ، هیچ‌ گاه استعداد های بالقوه‌ی خود را به طور کامل شکوفا نمی‌ کنند . ما باید یاد بگیریم چگونه شکست بخوریم در غیر این صورت شکست می‌ خوریم که یاد بگیریم .

۲۵۰۰۰تومان – خرید
شما هم دیدگاهی ارسال کنید
ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

1. لینک های دانلود پس از پرداخت قابل استفاده می باشند ، لطفا ایمیلتان را به صورت صحیح وارد کنید تا بتوانیم پس از خرید با شما در ارتباط باشیم .

2. لطفا هنگام خرید فیلترشکن خود را خاموش کنید .

3. در خرید پستی ، اطلاعات پستی و شماره تماس خود را با دقت وارد نمائید .

4. دانلود کتاب و رسانه در وبسایت کتاب کافه آریل کاملا نیم بها می باشد .

تمامی حقوق محفوظ می باشد © 1403-1398
تلفن تماس : 09981924218 ، پاسخگویی از 9 الی 24