شما اینجا هستید :
[تعداد: 1   میانگین :  5/5]
دانلود از کافه آریل نیم بها می باشد ، در صورت عدم رعایت تعرفه توسط اپراتور ، مراتب را به سامانه 195 گزارش دهید
مشخصات کتاب یا رسانه
نویسنده :اسپنسر جانسون
تعداد قسمت:4 فایل
پسوند فایل:rar
حجم(مگابایت)32.86 مگابایت
زمان:(دقیقه)2 ساعت و 37 دقیقه
تعداد بازدید : 1948بازدید
0فروش
4000تومان 2000تومان
50%
خرید ارزان کتاب صوتی فروشنده یک دقیقه ای
بدون دیدگاه دسته بندی: , لینک کوتاه : https://cafeariel.ir/?p=9418

اسپنسر جانسون در کتاب صوتی فروشنده یک دقیقه‌ای، تکنیک‌هایی کاربردی و مفید جهت کسب سریع‌ترین و آسان‌ترین راه برای رسیدن به فروش بیشتر همراه با استرس کمتر را به شما ارائه می‌دهد.

کتاب صوتی فروشنده یک دقیقه‌ای (The One Minute Sales Person)، دربردارنده‌ی شیوه‌ها، تکنیک‌ها و استراتژی‌های خاصی است که هر فردی می‌تواند برای بهبود فوق‌العاده عملکرد خود در فروش از آن‌ها استفاده کند. مضمون اصلی این کتاب بر مبنای این جمله است: هنگامی که خریدار راضی‌ست بقیه افراد نیز راضی هستند، شیوه‌های یک دقیقه‌ای این کتاب نیز براساس این اعتقاد شکل گرفته‌ است.

مردم در جامعه‌ی امروزی بیشتر از هر زمان دیگر، در تکاپوی به دست آوردن ثروت هستند و تلاش می‌کنند در ماه‌ها و سال‌های پیش روی خود در حرفه‌ی فروش از موفقیت‌های بیشتری در حوزه‌ی مالی بهره‌مند شوند. اغلب میلیونرهای خودساخته در گذشته و امروزه، فروشندگانی بوده‌اند که کار خود از صفر آغاز کردند و در حوزه‌ی شغلی خود به درجات بالایی رسیده‌اند. اگر شما هم می‌خواهید مانند آن‌ها ثروتمند و موفق شوید، کافیست یاد بگیرید که این کار را چگونه انجام داده‌اند.

هدف و وظیفه‌ی شما به عنوان فردی که در کار فروش است، کسب درآمد بیشتر و فروش بالاتر نسبت به گذشته است. یعنی هر روز نسبت به دیروز باید فروش بیشتری داشته باشید و پیشرفت کنید. تبدیل شدن به یک فروشنده‌ی فوق‌العاده و ماندن در حد یک فروشنده‌ی متوسط، به یک اندازه زمان می‌برد. پس انتخاب با شما است.

فروش موفق حاوی مهارت‌ها و ویژگی‌های خاص و منحصر به فردی است که بعضی از آن‌ها به جهان درون فردی و خصوصیات فروشنده و بعضی دیگر به روش واکنش و ارتباط او با مشتری و نیز شناخت ویژگی‌های عمومی بازار مربوط می‌شود. با اینکه بسیاری از این مهارت‌ها را می‌توان از راه دانش روان‌شناسی و نیز جامعه‌شناسی آموخت، اما بعضی دیگر از آن‌ها نیازمند تجربه در این شغل هستند.

مفاهیمی که در این کتاب صوتی شرح داده می‌شود عبارت‌اند از:

– انسجام تئوری فروش هدفمند
– رموز و شیوه‌های مدیریت در فروش
– دستیابی به موفقیت‌های ماندگار در امر فروش
– اختصاص دادن کمترین مقدار زمان تلاش و استرس در فروش
– کمک به دیگران برای دستیابی به آنچه می‌خواهند در فروش به دست بیاورند

دکتر اسپنسر جانسون (Spencer Johnson) یکی از برجسته‌ترین نویسندگان حوزه‌ی مدیریتی و فروش در جهان است. میلیون‌ها نفر از طرفداران آثار او توانسته‌اند به سادگی با اعتماد به خود در حرفه، شغل و زندگی به موفقیت و سعادت دست پیدا کنند.

در قسمتی از کتاب صوتی فروشنده یک دقیقه‌ای می‌شنویم:

زمانی فروشنده‌ی بسیار موفقی زندگی می‌کرد، او احساسی فراتر از موفقیت داشت، حس می‌کرد خوشبخت شده است، او احساس مرفه بودن می‌کرد. این فروشنده از آرامش خاطر، استقلال مالی، امنیت، سلامت و یک زندگی اجتماعی خوب برخوردار بود. مورد تحسین و احترام تمام کسانی بود که او را می‌شناختند، افراد بسیاری دوست داشتند با او کار کنند، حتی افراد زیادی دل‌شان می‌خواست با او دوست شوند. اما او همیشه هم این‌قدر موفق نبوده است. سال‌هایی را بخاطر داشت که بیشتر از خیلی‌ها تلاش می‌کرد، اما بهتر از آن‌ها کاری از پیش نمی‌برد.

۲۰۰۰تومان – خرید
شما هم دیدگاهی ارسال کنید

1. لینک های دانلود پس از پرداخت قابل استفاده می باشند ، لطفا ایمیلتان را به صورت صحیح وارد کنید تا بتوانیم پس از خرید در صورت مشکل احتمالی با شما در ارتباط باشیم .

2. فقط آی پی خریدار به مدت 24 ساعت قادر به دانلود فایل از سرور کافه آریل می باشد .

3. دانلود کتاب و رسانه در وبسایت کتاب کافه آریل کاملا نیم بها می باشد .

تمامی حقوق محفوظ می باشد © شماره تماس : 02191016305