شما اینجا هستید :
[کل: 3 میانگین: 5]

هشدار : لطفا قبل از خرید کتابهای پستی ، با کلیک بر روی این دکمه ، استعلام موجودی کتاب مورد نظرتان را از پشتیبانی بگیرید
مشخصات کلی
تاریخ انتشار ۱۴۰۰/۱۲/۱۲
کد کوتاه 88414
تعداد بازدید 380بازدید
0فروش
74000تومان

اگر بتوان گفت مرگْ همواره فلسفى‌ ترین موضوع در ذهن آدمیان بوده است ، مى‌ توان افزود مردن عزیزان و نزدیکان، از جنبهٔ روانشناختى ، احتمالاً عمیق‌ترین تأثیر را بر ذهن و احساس فرد مى‌گذارد . در مرحلهٔ یادگیرى دوران کودکى ، مرگ دیگران در ذهن ما نخستین مثالِ مفهوم «براى ابد» است.

با فاصله‌گرفتنِ زندگى شخصى از روابط اجتماعى در روند گسترش جوامع ، سوگوارى نیز در قالبى متناسب با فضا و محیط ، و وقت و امکان‌هاى شهروندِ امروزى ریخته مى‌شود. اما نیازهاى روحىِ تک‌تک ما ممکن است دقیقاً همپاى دگرگونى‌هاى اجتماعی ــ فرهنگى تغییر نکند و آن نوع و مقدار از سوگوارى که در عرف محیط‌هاى پرمشغله تجویز مى‌کنند شاید براى آرامش روحى برخى افراد کافى نباشد (گرچه شاید براى کسانى افزون بر حدِّ لازم باشد) . از این رو ، ماتم‌هایى انگار خاتمه نمى‌یابد ، ماتم‌هایى پس از سال‌ها در موقعیتى دیگر بیرون مى‌زند، و ماتم‌هایى به‌شکل دردهاى مبهم جسمى، افسردگى مزمن، خشم به‌درون ریخته‌شده و ملامتِ خویش، و بى‌خوابى یا کابوس، گریبان سوگوار را رها نمى‌کند.

 

« توجه : ارسال ۳ الی ۵ روز کاری نسخه فیزیکی کتاب به صورت پست پیشتاز برای شهرستان ها در سراسر کشور و ارسال سریع در اولین روز کاری (در صورت نبود تعطیل رسمی) برای شهر شیراز »

پس از خرید ، کد تخفیف هدیه یک خرید رایگان کتاب pdf در دسترس قرار خواهد گرفت .

۷۴۰۰۰تومان – خرید
شما هم دیدگاهی ارسال کنید
ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

1. لینک های دانلود پس از پرداخت قابل استفاده می باشند ، لطفا ایمیلتان را به صورت صحیح وارد کنید تا بتوانیم پس از خرید با شما در ارتباط باشیم .

2. لطفا هنگام خرید فیلترشکن خود را خاموش کنید .

3. در خرید پستی ، اطلاعات پستی و شماره تماس خود را با دقت وارد نمائید .

4. دانلود کتاب و رسانه در وبسایت کتاب کافه آریل کاملا نیم بها می باشد .

کتاب و رسانه های مرتبط
مشاهده کتاب ها و رسانه های زیر پیشنهاد می شود
تمامی حقوق محفوظ می باشد © 1401-1398
پشتیبانی واتساپ : 02191016305 ، پاسخگویی از 9 الی 24