شما اینجا هستید :
[کل: 1 میانگین: 5]

هشدار : لطفا قبل از خرید کتابهای پستی ، با کلیک بر روی این دکمه ، استعلام موجودی کتاب مورد نظرتان را از پشتیبانی بگیرید
مشخصات کلی
تاریخ انتشار ۱۴۰۰/۱۲/۰۶
کد کوتاه 87440
تعداد بازدید 401بازدید
0فروش
72000تومان

“زندگی سراسر یک داستان لعنتی است که پی درپی تکرار می شود “.این تعریف نزدیک به درست ترین تعریفی است که تاکنون درباره ی زندگی شنیده ام .حقیقت این است که تا زنده هستیم، رویدادها و موقعیت های آزاردهنده گریز ناپذیرند.
اگر نتوانی بر دگرگونی های احساسی، شیمیایی و فیزیولوژیکی که به طور معمول به هنگام رویارویی با موقعیت های آکنده از استرس در بدنت اتفاق می افتد، مدیریت کنی، بیمار می شوی. استرس می تواند کشنده باشد.
بیاموز که بر پاسخ درونی ات، بر اندیشه ها و احساس و رفتارت، آن گاه که رویدادهای زندگی سخت و طاقت فرسا به نظر می رسند، مسلط باشی .این همان کاری است که به یاری ۳۵ نسخه ی فوری که در این کتاب آمده است، انجام خواهی داد .این فنون عملی هستند و تو می توانی به کمک آنها واکنش هایت را در برابر عوامل استرس زا کنترل کنی، حتی کنترل و مدیریت بر متغیرهایی چون فشارخون، ضربان قلب، توانایــی مبارزه ی گلبول های سفید با میکرب ها و نیز راه های بالا بردن شفافیت و قدرت حافظه را نیز فرا خواهی گرفت .
مایکل مایرز، استاد آموزش پزشکی بالینی بخش روان پزشکی دانشگاه بریتیش کلمبیا و رئیس پیشین انجمن روان پزشکی کانادا، امیدوار است که این کتاب را نه تنها در خانه های مردم، که در اتاق انتظار مطب همه ی پزشکان ببیند.

 

« توجه : ارسال ۳ الی ۵ روز کاری نسخه فیزیکی کتاب به صورت پست پیشتاز برای شهرستان ها در سراسر کشور و ارسال سریع در اولین روز کاری (در صورت نبود تعطیل رسمی) برای شهر شیراز »

پس از خرید ، کد تخفیف هدیه یک خرید رایگان کتاب pdf در دسترس قرار خواهد گرفت .

۷۲۰۰۰تومان – خرید
شما هم دیدگاهی ارسال کنید
ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

1. لینک های دانلود پس از پرداخت قابل استفاده می باشند ، لطفا ایمیلتان را به صورت صحیح وارد کنید تا بتوانیم پس از خرید با شما در ارتباط باشیم .

2. لطفا هنگام خرید فیلترشکن خود را خاموش کنید .

3. در خرید پستی ، اطلاعات پستی و شماره تماس خود را با دقت وارد نمائید .

4. دانلود کتاب و رسانه در وبسایت کتاب کافه آریل کاملا نیم بها می باشد .

کتاب و رسانه های مرتبط
مشاهده کتاب ها و رسانه های زیر پیشنهاد می شود
تمامی حقوق محفوظ می باشد © 1401-1398
پشتیبانی واتساپ : 02191016305 ، پاسخگویی از 9 الی 24