شما اینجا هستید :
[کل: 1 میانگین: 5]

هشدار : لطفا قبل از خرید کتابهای پستی ، با کلیک بر روی این دکمه ، استعلام موجودی کتاب مورد نظرتان را از پشتیبانی بگیرید
مشخصات کلی
تاریخ انتشار ۱۴۰۰/۱۲/۱۲
کد کوتاه 88401
تعداد بازدید 383بازدید
0فروش
148000تومان
این کتاب ارزنده به قلم پروفسور پیرنیا نگاشته گردیده است . کاری که استاد پیرنیا در این کتاب انجام داده این است که با نگاهی به ایران ماقبل اسلام به شکل پروژه ای تاریخی اولا اطلاعات جدیدی راجع به دوره ای از ایران را به تاریخ دوستان و متخصصین این حوزه ارائه می دهد و ثانیا شیوه ای که مطالب را گرداوری ، دسته بندی و سپس به خواننده ارائه داده است خود به تنهایی در خور توجه برای دانشجویان و محققین حرفه ای تر خواهد بود .
این کتاب به طور خاص دوره هخامنشیان را مورد مطالعه قرار داده است . دودمانی که توسط کوروش کبیر بنیاد نهاده شد . این شاهنشاهی بر مردمان گوناگون از ملل و با ادیان مختلف فرمان می راند و اقوام بسیاری با آداب و رسوم خاص خود در قلمروی هخامنشی زندگی می کردند و فرهنگ ایالتی و قومی خود را پاس می داشتند . در حقیقت مشخصه مهم این دولت احترام به آزادی فردی و قومی و بزرگداشت نظم و قانون و تشویق هنرها و فرهنگ بومی و همچنین ترویج بازرگانی و هنر بود . همین امر این دوره را برای پژوهشی تاریخی مهم جلوه می دهد .

« توجه : ارسال ۳ الی ۵ روز کاری نسخه فیزیکی کتاب به صورت پست پیشتاز برای شهرستان ها در سراسر کشور و ارسال سریع در اولین روز کاری (در صورت نبود تعطیل رسمی) برای شهر شیراز »

پس از خرید ، کد تخفیف هدیه یک خرید رایگان کتاب pdf در دسترس قرار خواهد گرفت .

۱۴۸۰۰۰تومان – خرید
شما هم دیدگاهی ارسال کنید
ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

1. لینک های دانلود پس از پرداخت قابل استفاده می باشند ، لطفا ایمیلتان را به صورت صحیح وارد کنید تا بتوانیم پس از خرید با شما در ارتباط باشیم .

2. لطفا هنگام خرید فیلترشکن خود را خاموش کنید .

3. در خرید پستی ، اطلاعات پستی و شماره تماس خود را با دقت وارد نمائید .

4. دانلود کتاب و رسانه در وبسایت کتاب کافه آریل کاملا نیم بها می باشد .

کتاب و رسانه های مرتبط
مشاهده کتاب ها و رسانه های زیر پیشنهاد می شود
تمامی حقوق محفوظ می باشد © 1401-1398
پشتیبانی واتساپ : 02191016305 ، پاسخگویی از 9 الی 24