شما اینجا هستید :
[کل: 1 میانگین: 5]

هشدار : لطفا قبل از خرید کتابهای پستی ، با کلیک بر روی این دکمه ، استعلام موجودی کتاب مورد نظرتان را از پشتیبانی بگیرید
مشخصات کلی
تاریخ انتشار ۱۴۰۰/۱۲/۱۲
کد کوتاه 88417
تعداد بازدید 408بازدید
0فروش
70000تومان
کتاب « قانون توانگری » نتیجه چندین رکود اقتصادی اخیر و سال ها زندگی سخت است . هیچ کس رکود را دوست ندارد و هیچ کس دوست ندارد به سختی زندگی کند و در واقع هیچ کس نباید آن ها را دوست داشته باشد . نویسنده کتاب “کاترین پاندر ” می گوید : پانزده سال سعی کردم کتابی مثل این پیدا کنم ، در طی سال های جستجو در قفسه های کتاب ، دریافتم که کتاب های بسیاری وجود دارد که ایده های مختلفی را ارائه می دهد ، اما در هیچکدام از آنها مجموعه ای از قوانین ساده و کوتاه برای اطمینان از موفقیت پیدا نکردم . پاندر در رابطه با موضوعاتی مانند “چگونگی دستیابی به قدرت تفکر ثروت آفرین برای به دست آوردن اهداف خود؟ چگونه نگرش های ذهنی باعث ایجاد شکوفایی در زندگی شما می شود ؟ چرا قوی ترین نیرو در جهان به نفع شما کار می کند؟ کلمات کلیدی ، عبارات ، مراقبه ها و چگونه می توان از قوانین مخفی ثروت برای سعادت خود استفاده کرد ؟ “پیشنهاد هایی می دهد . آثار پاندر همچنان یک راهنمای کلاسیک برای ایجاد اعتماد به نفس ، ثبات درونی ، هماهنگی و تعادل و یادگیری قانون بزرگ عمل متقابل ، است . این کتاب به طور واضح نشان می دهد که چگونه تفکر ثروتمند به افراد در تمام مراحل زندگی کمک می کند تا نتایج مشخصی را تجربه کنند . علاوه بر این ، نشان می دهد که تفکر مرفه چگونه می تواند این کارها را برای شما انجام دهد ! با خواندن این کتاب ، فصل به فصل ، به طور خودکار شروع به رشد قدرت تفکر ثروتمند خواهید کرد .

« توجه : ارسال ۳ الی ۵ روز کاری نسخه فیزیکی کتاب به صورت پست پیشتاز برای شهرستان ها در سراسر کشور و ارسال سریع در اولین روز کاری (در صورت نبود تعطیل رسمی) برای شهر شیراز »

پس از خرید ، کد تخفیف هدیه یک خرید رایگان کتاب pdf در دسترس قرار خواهد گرفت .

۷۰۰۰۰تومان – خرید
شما هم دیدگاهی ارسال کنید
ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

1. لینک های دانلود پس از پرداخت قابل استفاده می باشند ، لطفا ایمیلتان را به صورت صحیح وارد کنید تا بتوانیم پس از خرید با شما در ارتباط باشیم .

2. لطفا هنگام خرید فیلترشکن خود را خاموش کنید .

3. در خرید پستی ، اطلاعات پستی و شماره تماس خود را با دقت وارد نمائید .

4. دانلود کتاب و رسانه در وبسایت کتاب کافه آریل کاملا نیم بها می باشد .

کتاب و رسانه های مرتبط
مشاهده کتاب ها و رسانه های زیر پیشنهاد می شود
تمامی حقوق محفوظ می باشد © 1401-1398
پشتیبانی واتساپ : 02191016305 ، پاسخگویی از 9 الی 24