شما اینجا هستید :
[تعداد: 1   میانگین :  5/5]
دانلود از کافه آریل نیم بها می باشد ، در صورت عدم رعایت تعرفه توسط اپراتور ، مراتب را به سامانه 195 گزارش دهید
مشخصات کتاب یا رسانه
نویسنده :سوامی ویوکاناندا
مترجم ( مترجمین ) :حسین آرومندی
شابک :964-900-851-9
پسوند فایل:pdf
حجم(مگابایت)24.7 مگابایت
تعداد بازدید : 264بازدید
1فروش
5000تومان

سوامی ویوکاناندا برجسته‌ترین شاگرد راما کریشنا است . او در سال ۱۸۳۴ میلادی یک خانواده متشخص نظامی در کلکته زاده شد و به زودی در زمینه کتب مقدس هندی ، فلسفه و علوم انسانی به مطالعه پرداخت . وی از برجسته‌ترین و مشهورترین متفکران هندی در قرن نوزده است .

این کتاب بررسی مبسوطی است از زوایای درونی و ناپیدای ما که اغلب از آن ناآگاه هستیم. همه دانش ما مبتنی‌بر تجربه است. چیزی که ما دانش استنباطی می‌نامیم، و در آن از خُردتر به کلان‌تر می‌رسیم، همه اساس و پایه‌اش بر پایه تجربه بنا شده است.

در حقیقت مردم به علوم ریاضی اعتماد دارند چون نتایج آن استدلالی بوده و با عقل جور درمی‌آید. اما زمانی که سخن از طبیعت درون می‌شود، به استدلالات ریاضی دسترسی نداریم بلکه باید با نیروی ایمان و باور و تجربه‌های شخصی و آزمون فراز و فرودهای مختلف، به حقیقت آن‌ پی ببریم. این کتاب دقیقا در همین موارد است.

توانایی‌های ذهن ما، مانند شعله‌های نور هستند که پراکنده و ناپدید هستند. ولی هنگامی که متمرکز شوند، روشنی می‌بخشند. در نخستین گام، خوداگاهی برترین پاداش برای اگاهی‌یافتن است. در ادامه آن نیز همه پستی‌ها و بیچارگی‌های آدم را خواهد زدود. در اغلب اشخاص، ذهن عمدتا تحت سلطه‌ی جسم است و لذا ذهن ایشان تکامل کمتری یافته است. توده‌ی وسیعی از آدمیان بسیار مختصر از حیوانات متمایزند. این کتاب می‌آموزد که چگونه از همه‌ی موجودات زنده متمایز شده و به آن‌چه که باید برسیم، برسیم.

دانلود کتاب تسخیر طبیعت درون را به دوست‌داران و محققان روانشناسی و خودشناسی پیشنهاد می‌کنیم.

۵۰۰۰تومان – خرید
شما هم دیدگاهی ارسال کنید

1. لینک های دانلود پس از پرداخت قابل استفاده می باشند ، لطفا ایمیلتان را به صورت صحیح وارد کنید تا بتوانیم پس از خرید در صورت مشکل احتمالی با شما در ارتباط باشیم .

2. فقط آی پی خریدار به مدت 24 ساعت قادر به دانلود فایل از سرور کافه آریل می باشد .

3. دانلود کتاب و رسانه در وبسایت کتاب کافه آریل کاملا نیم بها می باشد .

تمامی حقوق محفوظ می باشد © شماره تماس : 02191016305