شما اینجا هستید:
[تعداد: 3   میانگین: 5/5]
مشخصات کتاب ( رسانه )
نویسنده :ریچارد باخ
مترجم ( مترجمین ) :هرمز ریاحی ، فرشته مولوی
پسوند فایل:pdf
حجم(مگابایت)8 مگابایت
تعداد بازدید: 1818بازدید
فروشنده: کافه آریل
0فروش
3000تومان

کتاب جاناتان مرغ دریایی اثر ریچارد باخ ، حکایتی در قالب رمان کوتاه است . این کتاب داستانی از زندگی همه‌ی انسان‌ها است؛ همه‌ی انسان‌هایی که به زندگی در اجتماع خودساخته خو کرده‌اند و هیچ برون رفتی از قوانین و چهارچوب‌های خودساخته متصور نیستند .

ریچارد باخ کتاب جاناتان مرغ دریایی (Janathan Livingston Seagull) را در سال ۱۹۷۰ نوشت ، داستان مرغ دریایی‌ای که نمی‌خواهد مثل بقیه مرغان دریایی زندگی کند، می‌خواهد تندتر و بالاتر پرواز کند. اما همنوعانش تغییر را دوست ندارند و او را از جمع خود می‌رانند. اما به راستی، جاناتان تنها مانده است یا مرغانی که او را راندند؟ سرگذشت این مرغ دریایی بلند پرواز، نزدیک چهل سال است که میلیون‌ها نفر را محسور خود کرده است .

جاناتان مرغ دریایی، کتابی سرشار از امید است. داستان پرواز و رهایی. داستان چگونه پریدن و چگونه دل کندن، داستان رها کردن و شکستن تمام عادات. یک داستان نمادین که می‌شود از آن اوج گرفتن را آموخت. اینکه هرگز نباید مایوس شد و دست از تلاش کشید .

۳۰۰۰تومان – خرید
شما هم دیدگاهی ارسال کنید
تعداد نظرات در انتظار تایید: 2

لینک های دانلود پس از پرداخت قابل استفاده می باشند ، لطفا ایمیلتان را به صورت صحیح وارد کنید تا بتوانیم پس از خرید در صورت مشکل احتمالی با شما در ارتباط باشیم .

محصولات دیگر فروشنده
محصولات مرتبط
مشاهده محصولات زیر نیز به شما پیشنهاد می شود
تمامی حقوق برای وبسایت کافه آریل محفوظ می باشد