شما اینجا هستید :
[تعداد: 2   میانگین :  5/5]
مشخصات کتاب یا رسانه
نویسنده :فلورانس اسکاول شین
مترجم ( مترجمین ) :مینا اعظامی
شابک :978-600-336-014-3
تعداد قسمت:11 فایل
پسوند فایل:rar
حجم(مگابایت)21.29 مگابایت
تعداد بازدید : 2226بازدید
ترافیک مصرفی : نیم بها
1فروش
6000تومان
خرید کتاب صوتی معجزه ی شهود
بدون دیدگاه دسته بندی: , لینک کوتاه : https://cafeariel.ir/?p=7469

دعای واقعی یعنی تدارک و آمادگی ، یعنی تقاضاهایتان را برای هر مورد خوب و نیکو ، در معرض خزانه‌ی کائنات قرار دهید ؛ بی‌درنگ وارد عمل شوید ، انگار انتظار دریافت آن را دارید ؛ مصرانه ایمان نشان دهید ، درنتیجه ذهن نیمه‌ هشیارتان را با امید و انتظار ، تحت تأثیر قرار می‌دهید .
بانویی از قانون تدارک و آمادگی باخبر بود و مجلات گران‌قیمتی خرید تا در خودش احساس توانگری ایجاد کند. حس شهودی‌اش به او گفته بود که به خریداری مجلات اقدام کند. یکی از روش‌ها برای تحریک شهود این است که پیش از خواب بگویید: «صبح می‌دانم چه کار کنم.» پیش از اینکه شروع به استدلال کنید، نظرات و ایده‌ها آشکار خواهند شد.
دعا تلفن‌کردن شما به خداوند است و شهود، تلفن‌کردن خداوند به شماست. شهود از ذهن فراهشیارتان می‌آید، که نیروی الهیِ درونتان است. فراهشیاری، قدرتی است بدون جهت. هرچه را که در عمق وجود احساس کنید یا با احساس بگویید، تحت تأثیر ناخودآگاه یا ذهن نیمه‌هشیارتان قرار می‌گیرد و با جزئیات بسیار مفصل اجرا می‌شود. این روح شماست و باید احیا شود. به‌جای تردیدها و ترس‌های ذهن هشیار، با عقاید و نظرات درست ذهن فراهشیار، ناخودآگاه یا ذهن نیمه‌هشیارتان را تحت تأثیر قرار دهید. این کار را با تکرار این عبارت تأکیدی انجام دهید: آرام باش و قدرت درونم را نظاره کن.

۶۰۰۰تومان – خرید
شما هم دیدگاهی ارسال کنید

1. لینک های دانلود پس از پرداخت قابل استفاده می باشند ، لطفا ایمیلتان را به صورت صحیح وارد کنید تا بتوانیم پس از خرید در صورت مشکل احتمالی با شما در ارتباط باشیم .

2. فقط آی پی خریدار به مدت 24 ساعت قادر به دانلود فایل از سرور کافه آریل می باشد .

3. دانلود کتاب و رسانه در وبسایت کتاب کافه آریل کاملا نیم بها می باشد .

تمامی حقوق برای وبسایت کافه آریل محفوظ می باشد