شما اینجا هستید:
[تعداد: 6   میانگین: 3.5/5]
مشخصات کتاب ( رسانه )
پسوند فایل:mp3
حجم(مگابایت)14.52 مگابایت
تعداد بازدید: 383بازدید
فروشنده: کافه آریل
25فروش
0تومان
رایگان
دانلود رایگان مانترای ثروت ، صلح و سلامتی
بدون دیدگاه دسته بندی: لینک کوتاه: https://cafeariel.ir/?p=10983

این مانترا حاوی جمله زیر می باشد که به مدت ۱۵ دقیقه تکرار میشود . بهتر است هر روز قبل و بعد از خواب به آن گوش دهید ، هر چه بیشتر بشنوید اثر پذیری بیشتری خواهد داشت .

جمله تاکیدی موجود در مانترا

OM SHRI MAHALAXMAI NAMAH

درباره مانترا

مانترا (به سانسکریت : मन्त्र) در آیین هندو ، بودایی ، سیک ، جینو مزدیسنا عبارتست از مجموعه‌ای از کلمات و آواهایی که با آهنگ خاصی به دفعات تکرار می‌شود .

مانتره یا مانترا و یا manthra؛ یک نام اصیل ایرانی هست و یکی از واژه های بنیادین گات‌هاست. (گات نام کتاب مقدس زرتشتیان و نیاکان ماهست که در آن سروده های زرتشت وجود دارد).

مانترا ریشه سانسکریت دارد و به معنی رها شدن است و از دو بخش مان و ترا تشکیل شده‌است که «مان» به معنی فکر و «ترا» به معنای آزاد شدن است . از مانترا در مدیتیشن استفاده می‌شود و بر روی جسم و روح تأثیر مثبت می‌گذارد .

اُم ، واژه‌ای کلیدی در مانتراهای دین هندوئیسم که امروزه برخی آن را به عنوان نماد این دین بکار می‌برند. لفظ «اُم» به معنای آمین برای هندوان بسیار تقدس دارد و از سویی اسم اعظم الهی به‌شمار می‌رود

اُم را به صورت ओ३म् با تلفظ ō̄m نیز می‌نویسند که در تلفظ، ३ را به اندازه سه هجا می‌کشند . اُم در ابتدای بیشتر متون مذهبی هندوئیسم وجود دارد و معمولاً خواندن وداها با اُم شروع شده و با آن نیز پایان می‌یابد و در ابتدای داعاها یا مانتراها نیز آن را به زبان می‌آورند .

برخی معتقدند که ام برگرفته از صدای ناشی از انفجار مهیب در ابتدای خلقت هستی و سرآغاز زندگی دنیوی است ، و به این ترتیب به خالق جهان نظام مند و قدرت لایتناهی اشاره میکند و به نوعی فراخواندن قدرت لایزال الهی حاکم بر این جهان است .

ریشه کلمه مانترا

مانتره : « مانتره » یکی از واژه های بنیادین گاتاهاست . این کلمه از ریشه « من » به معنای اندیشیدن و در کل به معنای« وسیله اندیشه کردن » و یا « موجب اندیشه برانگیزی » آمده است . اما روانترین ترجمه فعلی « کلام اندیشه برانگیز»است . زرتشت در گاتاها ، سرودهای خود (گاهان) را مانتره می نامد . همچنین در اوستا ، ا َو ِستاهای « ا َشِم وُهو » و « یَـتا ا َهو = ا َهونـَوَر » به نام مانتره شناخته می شوند و سراینده مانتره نیز « مانترن » نامیده می شود .

رایگان – خرید
شما هم دیدگاهی ارسال کنید

لینک های دانلود پس از پرداخت قابل استفاده می باشند ، لطفا ایمیلتان را به صورت صحیح وارد کنید تا بتوانیم پس از خرید در صورت مشکل احتمالی با شما در ارتباط باشیم .

محصولات دیگر فروشنده
محصولات مرتبط
مشاهده محصولات زیر نیز به شما پیشنهاد می شود
تمامی حقوق برای وبسایت کافه آریل محفوظ می باشد