×
شما اینجا هستید :
دانلود از کافه آریل نیم بها می باشد ، در صورت عدم رعایت تعرفه توسط اپراتور ، مراتب را به سامانه 195 گزارش دهید
مشخصات کتاب یا رسانه
نویسنده :میگل د اونامونو
مترجم (مترجمین) :بهاء الدین خرمشاهی
شابک :964-6205-17-8
پسوند فایل:pdf
حجم(مگابایت)5.6 مگابایت
تعداد بازدید : 399بازدید
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۹/۱۶
15فروش
0تومان

کتاب درد جاودانگی (سرشت سوزناک زندگی) نوشته ی میگل د اونامونو نویسنده ی اسپانیایی است . این کتاب شاهکار اذعان شده ی این نویسنده است که درد و رنج انسان مدرن را بیان می کند ، زیرا او گرفتار مبارزه بین حکم عقل و خواسته های قلب خود است . این کتاب را مردی نوشته است که می خواهد بداند چرا زندگی می کند و چرا می میرد . او در این کتاب فلسفی و نیز معنوی از نیچه ، شکسپیر ، دون کیشوت ، سانچو پانزا و … سخن به میان می آورد تا از جاودانگی بگوید .
میگل داونامونو فیلسوفی قابل فهم است که برای گرایش های غیرفلسفی می نویسد . مقدمه ی کتاب خواننده را به خوبی با طرز تفکر زندگی این مرد بزرگ آشنا می کند .
کتاب درد جاودانگی خواننده را به فکر فرو خواهد برد و در او تمایلی مقاومت ناپذیر برای تغییر دادن اولویت های زندگی اش ایجاد خواهد کرد .
در بخشی از کتاب می خوانیم :
« یکی از نمایشنامه نویسان لاتین گفته است: «من انسانم و هیچ چیز انسانی با من بیگانه نیست.» و من خوشتر دارم بگویم: «من انسانم و هیچ انسان با من بیگانه نیست ، زیرا در گوش من طنین صفت انسانی مانند اسم معنای انسانیت مبهم و مشکوک است . نه انسانی ، نه انسانیت . نه این صفت نسبی نه آن اسم معنا ، بلکه اسم ذات انسان را برمی گزینم. انسانی که گوشت و خون دارد. انسانی
که زاده می شود ، رنج می برد و می میرد ، آری می میرد ؛ انسانی که می خورد و می نوشد و بازی میکند و می خوابد و می اندیشد و می خواهد ؛ انسانی که دیده و شنیده می شود که برادر است ، برادر راستین . »

رایگان – خرید
شما هم دیدگاهی ارسال کنید

1. لینک های دانلود پس از پرداخت قابل استفاده می باشند ، لطفا ایمیلتان را به صورت صحیح وارد کنید تا بتوانیم پس از خرید با شما در ارتباط باشیم .

2. لطفا هنگام خرید فیلترشکن خود را خاموش کنید .

3. در خرید پستی ، اطلاعات پستی و شماره تماس خود را با دقت وارد نمائید .

4. دانلود کتاب و رسانه در وبسایت کتاب کافه آریل کاملا نیم بها می باشد .

تمامی حقوق محفوظ می باشد © 1400-1398
تلفن تماس : 91016305-021 پاسخگویی : 10 الی 24