شما اینجا هستید:
[تعداد: 4   میانگین: 3.3/5]
مشخصات کتاب
نویسنده :فلورانس اسکاول شین
مترجم ( مترجمین ) :مینا امیری
تعداد قسمت:4
پسوند فایل:rar
حجم(مگابایت)39 مگابایت
زمان:(دقیقه)8 ساعت و 46 دقیقه
تعداد بازدید : 2190بازدید
فروشنده: کافه آریل
26فروش
5000تومان
دانلود رایگان کتاب صوتی چهار اثر از فلورانس
بدون دیدگاه دسته بندی: , لینک کوتاه: https://cafeariel.ir/?p=3399

فلورانس اسکاول شین ، نویسنده کتاب صوتی چهار اثر، تصویرگر کتاب و هنرمند آمریکایی بود که از میانه عمرش به فرقه اندیشه نو پیوست و به‌عنوان نویسنده‌ای متافیزیکی در ترویج دیدگاه‌های این فرقه کتاب‌هایی نوشت.

فلورانس اسکاول شین این توانایی را داشت که از دلایل موفقیت خود برای دیگران بگوید و به زبانی ساده و همه‌فهم دیگران را متقاعد کند که چگونه می‌توان اصول موفقیت را به شیوه‌ای سرگرم‌کننده در زندگی اجرا کرد. اسکاول شین در کتاب‌ صوتی «چهار اثر» نشان می‌دهد که ما می‌توانیم با دستیابی به زنجیره سلامتی، نیکبختی و شادمانی از زندگی خود نهایت لذت را ببریم. او با در اختیار قرار دادن ماجراهای واقعی که در طول زندگی تجربه‌شان کرده بود، نشان می‌دهد که چگونه مثبت‌‌اندیشی و بر زبان آوردن مداوم عبارات تاکیدی می‌تواند از هر کسی انسانی موفق بسازد.

کتاب صوتی «چهار اثر» دارای چهار بخش است:

  • بخش اول: بازی زندگی و راه و رسم این بازی
  • بخش دوم: کلام تو عصای معجزه‌گر توست
  • بخش سوم: درِ پنهانِ موفقیت
  • بخش چهارم: نفوذ کلام

چرا شنیدن کتاب صوتی «چهار اثر» را به شما پیشنهاد می‌کنیم؟

فلورانس اسکاول شین در تلاش است تا با آموزه‌هایش صلح درونی با خود و افراد مختلف را به ما بیاموزد. او در کتاب صوتی چهار اثر این پیام را به ما می‌رساند که دلسردی‌هایی را که برایتان پیش می‌آید، به شگفتی‌هایی شادی‌بخش بدل کنید تا منتهای استفاده را از آن‌ها کرده باشید. هرچه شکست را به موفقیت و هرچه کدورت را به عفو بخشایش و هرچه بی‌عدالتی را به عدالت بدل کنید، آن‌گاه برای کمال بخشیدن به زندگی خود سرگرم خواهید شد که فرصتی برای کنجکاوی یا مداخله در کار مردم پیدا نمی‌کنید.

با توجه به این آموزه‌ها شنیدن کتاب صوتی چهار اثر به همه افرادی که دغدغه تغییر و دگرگونی دارند، پیشنهاد می‌شود.

۵۰۰۰تومان – خرید
شما هم دیدگاهی ارسال کنید

لینک های دانلود پس از پرداخت قابل استفاده می باشد ، لطفا ایمیل صحیح وارد کنید تا بتوانیم با شما پس از خرید در صورت مشکل احتمالی در ارتباط باشیم .

محصولات دیگر فروشنده
تمامی حقوق برای وبسایت کافه آریل محفوظ می باشد