شما اینجا هستید :
[کل: 2 میانگین: 5]
مشخصات کلی
حجم دانلود 1.7 مگابایت
تاریخ انتشار ۱۳۹۹/۱۲/۲۴
کد کوتاه 33603
تعداد بازدید 577بازدید
15فروش
0تومان

انسان همان موجودی است که میلیاردها رمز و راز وجودش از آغاز تاریخ تـاکنون ذهـن اندیشمندان و عالمان را به خود مشغول داشته و خواهد داشت . دانشمندان و متفکـران در ایـن سالیان دراز هرکدام به نوبه ی خود به عجیبی از عجایب این خلقت پیچیـده و شـگفت انگیـز پی برده اند اما این نظرات گوناگون هرکدام به فراخور موضوع خود و دانش مطرح کننده اش نکات مثبت و منفی منحصر به فردی دارند .

البته در طول تاریخ همواره این بخشهـای مثبـت نظرات بوده اند که زمینه ی بلوغ و رشد فزاینده تر را نوید میدادند. بر همین اساس، کتاب قدرت در درون ماست بیان کننده ی نظرات و پیشنهادات شخصی است که با کنـد و کاو خویش و عمل به یافته های این تلاش توانسته است پاره ای از مشکلات خود را رفع نماید. او در پی درمیان گذاردن این نظرات با دیگر همنوعانش بر پایه  ی همان عامل پیـشرفت علـم، یعنی توجه به افکار سایرین و برداشت نکات مثبت آنها و ادامه ی توسعه ی جامعـه ی انـسانی برآمده است. این کتاب بیان کننده نظرات و افکار خانم لوئیس ال هـی، از معتقـدین بـه علـم روان است .

عمده ترین مبحث مستقل کتاب طرح نیرویی به نام قدرت درون اسـت کـه نویـسنده ادعـا میکند با تأسی به آن میتوان هرگونه مانعی را از سر راه برداشت. این نظریه بحـث جدیـدی نیست بطوریکه مثلاً در اسلام مبحـث گـسترده ی هـدایت عامـه دقیقـاً وجـود یـک نیـروی شگفت انگیز درون هر مخلوقی را مطرح میکند و مـیگویـد کـه ایـن نیـرو عامـل حرکـت موجودات به سوی هدفی معین است. البته خانم هی با ترکیب دیدگاههـای متفـاوت از جملـه فلسفه ی کلیت، بحث بازگشت به خویشتن، حوزه ی واحد و مباحثی اینچنین به تـسهیل فهـم نظریه ی هدایت عامه به شکل غیرمستقیم اقدام کرده است .

رایگان – خرید
شما هم دیدگاهی ارسال کنید
ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

1. لینک های دانلود پس از پرداخت قابل استفاده می باشند ، لطفا ایمیلتان را به صورت صحیح وارد کنید تا بتوانیم پس از خرید با شما در ارتباط باشیم .

2. لطفا هنگام خرید فیلترشکن خود را خاموش کنید .

3. در خرید پستی ، اطلاعات پستی و شماره تماس خود را با دقت وارد نمائید .

4. دانلود کتاب و رسانه در وبسایت کتاب کافه آریل کاملا نیم بها می باشد .

کتاب و رسانه های مرتبط
مشاهده کتاب ها و رسانه های زیر پیشنهاد می شود
تمامی حقوق محفوظ می باشد © 1401-1398
پشتیبانی واتساپ : 02191016305 ، پاسخگویی از 9 الی 24