شما اینجا هستید :
[تعداد: 1   میانگین :  5/5]
مشخصات کتاب یا رسانه
نویسنده :اوریانا فالاچی
مترجم ( مترجمین ) :ویدا مشفق
پسوند فایل:pdf
حجم(مگابایت)6.52 مگابایت
تعداد بازدید : 242بازدید
ترافیک مصرفی : نیم بها
4فروش
0تومان

جوانا که اطرافیان جو صدایش می کنند از جانب یک تهیه کننده ایتالیایی ماموریت پیدا میکند برای مدت دو ماه به نیویورک برود و پس از آشنایی با محیط آن شهر و خلق و خوی آدمهایش موضوع داغی را برای تهیه یک فیلم پرفروش و سود آور تدارک ببیند. جو بخاطر این سفر لبریز از شادی و هیجان است. و ناخودآگاه این امید را در دل می پروراند که شاید ریچارد عشق ایام نوجوانی خود را هم در آن شهر ببیند…
از طرفی او هنوز چند ماه نیست با مرد جوانی ایتالیایی بنام فرانچسکو وارد رابطه شده‌است. اما عشق قدیمی، او را فراموشکار می‌کند. فرانچسکو که می‌داند در دل جوانا چه می‌گذرد، هنگام رفتنش به او می‌گوید: تو ادیسه را در خاطرم زنده می‌کنی که به فتح دیوارهای تروا می‌رود؛ ولی عزیز من تو ادیسه نیستی، پنه لوپه هستی. می‌فهمی یا نه؟ نباید به جنگ بروی. خودت را با بافتن تور مشغول کن. چرا نمی‌فهمی؟ زن نمی‌تواند مرد باشد.
پنه لوپه در نیویورک با سنگدلی و پرخاشگری خود را از قید و بند بکارت کذائیش می رهاند. با عصیانگری و سرمستی عاشق مردی ضعیف و منحرف میشود که خود عاشق مرد دیگری است و ….

رایگان – خرید
شما هم دیدگاهی ارسال کنید
 1. Hamid zand گفت:

  کتاب پنه لوپه بجنگ میرود رمان خوش خوان و مفیدی است دارم سالها پیش خریدم گویا هفت جلد از نوشته فالاچی دارم .مرد.دوجلد مصاحبه با تاریخ و الخ

  1. کافه آریل گفت:

   بله همینطوره

 2. Hamid گفت:

  کتاب تبریز مه آلود نوشته اردوآبادی چهار جلد ناشر علمی دارید و قیمتش چنده لطفا اطلاع دهید سپاس

1. لینک های دانلود پس از پرداخت قابل استفاده می باشند ، لطفا ایمیلتان را به صورت صحیح وارد کنید تا بتوانیم پس از خرید در صورت مشکل احتمالی با شما در ارتباط باشیم .

2. فقط آی پی خریدار به مدت 24 ساعت قادر به دانلود فایل از سرور کافه آریل می باشد .

3. دانلود کتاب و رسانه در وبسایت کتاب کافه آریل کاملا نیم بها می باشد .

تمامی حقوق برای وبسایت کافه آریل محفوظ می باشد