شما اینجا هستید :
[کل: 1 میانگین: 5]
مشخصات کتاب
نویسنده دوری کلارک
شابک 978-622-254-370-9
پسوند فایل pdf
تعداد صفحات 327 صفحه
حجم دانلود 2.24 مگابایت
تاریخ انتشار ۱۴۰۳/۰۳/۲۱
کد کوتاه 171942
تعداد بازدید 22بازدید
0فروش
75000تومان 50000تومان
خرید
خرید اشتراک

دنیای امروز یک دنیای پر رقابت است و زمانی که در اختیار ماست ، محدودیت و فشردگی زیادی دارد ؛ هنوز از کاری فارغ نشده ، کار بعدی را شروع می‌ کنیم ؛ در حالی‌ که همواره نگران هستیم به هیچ‌ کدام از کارهای خود نرسیم ! بسیاری از ما بدون آن‌ که بخواهیم خود را غرق در کارهای روزمره کرده‌ ایم و تصور می‌ کنیم اگر در انجام کارها توقف‌ ناپذیر باشیم ، قطعا پیشرفت خواهیم کرد . اما این چرخه هیچ‌ گاه به پایان نمی‌ رسد و ما با این روش نخواهیم توانست موفقیت و زندگی معناداری را که در آرزویش هستیم به‌ دست آوریم چرا که در این مسیر اهداف مجالی برای نمایان شدن پیدا نمی‌ کنند .

این کتاب ما را راهنمایی می‌ کند تا از این چرخه‌ ی تکراری خارج شویم و اهداف مان را آن‌ گونه که باید دنبال کنیم ؛ نویسنده‌ ی کتاب ما را با مسیری تازه آشنا می‌ کند تا در حرفه و زندگی خود بازنگری کنیم و با نگاهی دقیق‌ تر اهداف‌ مان را ببینیم . دوری کلارک به مخاطبان کتاب توصیه می‌ کند تا تفکر بلند مدت خودشان را از طریق انجام کارهای کوچکی که ممکن است برخی از آن‌ ها تکراری یا بی‌ اهمیت به نظر برسند ، تقویت کنند .

۵۰۰۰۰تومان – خرید
شما هم دیدگاهی ارسال کنید
ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

1. لینک های دانلود پس از پرداخت قابل استفاده می باشند ، لطفا ایمیلتان را به صورت صحیح وارد کنید تا بتوانیم پس از خرید با شما در ارتباط باشیم .

2. لطفا هنگام خرید فیلترشکن خود را خاموش کنید .

3. در خرید پستی ، اطلاعات پستی و شماره تماس خود را با دقت وارد نمائید .

4. دانلود کتاب و رسانه در وبسایت کتاب کافه آریل کاملا نیم بها می باشد .

تمامی حقوق محفوظ می باشد © 1403-1398
تلفن تماس : 09981924218 ، پاسخگویی از 9 الی 24