شما اینجا هستید :
[کل: 1 میانگین: 5]
دانلود از کافه آریل با آی پی ایران نیم بها می باشد . لطفا قبل از خرید ، فیلترشکن خود را خاموش فرمائید .
مشخصات کلی
نویسنده :بیل برایسن
مترجم (مترجمین) :محمد تقی فرامرزی
شابک :964-5676-48-7
پسوند فایل :pdf
حجم(مگابایت)9 مگابایت
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۰۳
کد کوتاه : 58531
تعداد بازدید : 348بازدید
0فروش
25000تومان 15000تومان

کتاب تاریخچه‌ تقریبا همه چیز نوشته‌ ی بیل برایسن ، دربردارنده‌ی داستان‌ های علمی و جذابی است که بزرگترین شگفتی‌ های جهان را با زبانی گویا بیان میکند . این کتاب جایزه‌ ی کتاب سال ۲۰۰۴ آمریکا را دریافت نموده است .

بشر ذهنی کنجکاو و باهوش دارد که همیشه به دنبال پاسخ به پرسش‌هایی در مورد چگونگی شکل‌گیری جهان هستی ، آتشفشان‌ها ، مقیاس‌ها ، اجرام آسمانی و … بوده‌ است و برای دستیابی به این پاسخ‌ها دانشمندان بسیاری به پا خواستند ، هر کدام کتاب‌هایی در مورد هر یک از این سوالات به نگارش درآورده‌ اند و انسان‌های زیادی را از تاریکی و جهل بیرون کشیدند . یکی از این کتابها ، کتاب «تاریخچه تقریبا همه چیز» است .

بیل برایسن (Bill Bryson) در کتاب تاریخچه‌ تقریبا همه چیز (A short history of nearly everything) ، موضوعات مختلفی ، از مهبانگ (انفجار بزرگ) گرفته تا مکانیک کوانتوم و از تکامل تا زمین‌شناسی را مورد تحلیل و بررسی قرار میدهد . او با بیانی شفاف و گویا تمام پدیده‌های موجود در جهان هستی از منظومه شمسی تا ماهیت انسان را بررسی میکند . به عبارتی می‌توان گفت این کتاب به اغلب پرسش‌های رایج در ذهن انسان امروزی پاسخ داده و داده‌های علمی با جزئیات بسیاری را در یک نگاه پیش روی شما قرار میدهد .

بیل برایسن در این کتاب از طریق داستان‌های دانشمندان و کاشفان مطالب علمی را مورد بحث قرار میدهد . او در این کتاب میکوشد برخلاف درسنامه‌های علمی و به شکلی جذاب موضوعات علمی را ارائه کند . از دیدگاه او درسنامه‌ های علمی هیچ شوقی برای دانستن در مخاطب ایجاد نمی‌کنند ، زیرا هیچ‌ گاه به چراها، چگونه‌ها و چه هنگام‌ ها در مورد اکتشافات علمی نمی‌ پردازند .

«گم‌شده در کیهان»، «بزرگی کره‌ی زمین»، «آغاز عصر جدید»، «سیاره‌ی پرخطر»، «از کائنات تا حیات» و «بزرگ‌راهی به سوی انسان» عنوان بخش‌های این کتاب است .

۱۵۰۰۰تومان – خرید
شما هم دیدگاهی ارسال کنید

1. لینک های دانلود پس از پرداخت قابل استفاده می باشند ، لطفا ایمیلتان را به صورت صحیح وارد کنید تا بتوانیم پس از خرید با شما در ارتباط باشیم .

2. لطفا هنگام خرید فیلترشکن خود را خاموش کنید .

3. در خرید پستی ، اطلاعات پستی و شماره تماس خود را با دقت وارد نمائید .

4. دانلود کتاب و رسانه در وبسایت کتاب کافه آریل کاملا نیم بها می باشد .

تمامی حقوق محفوظ می باشد © 1400-1398
تلفن تماس : 02191016305 ، پاسخگویی از 9 الی 24