شما اینجا هستید :
[کل: 1 میانگین: 5]

هشدار : لطفا قبل از خرید کتابهای پستی ، با کلیک بر روی این دکمه ، استعلام موجودی کتاب مورد نظرتان را از پشتیبانی بگیرید
مشخصات کلی
حجم دانلود 7.55 مگابایت
تاریخ انتشار ۱۳۹۹/۱۲/۱۹
کد کوتاه 33068
تعداد بازدید 732بازدید
15فروش
0تومان

مایکل تالیوت نویسنده بزرگ آمریکایی بود که در سال ۱۹۹۲ درگذشت . او در این کتاب تئوری های مختلف از فیزیکدانان کوانتوم و متخصص فیزیولوژی اعصاب قرار داده است . همچنین از دو مفهوم نظم مستتر و نامستتر سخن می گوید .

این کتاب، همانند یک داستان شیرین است که در عین حال به بسیاری از سوال های هستی شناختی، یزدان شناختی و فلسفی پاسخ می دهد.

نویسنده بر این باور است که این کتاب تنها برای متخصصان فیزیک و فلسفه نوشته نشده و تمامی مردم می توانند از آن بهره ببرند .

نویسنده جهان هولوگرافیک را چنین معرفی می کند: جهان هولوگرافیک جهانی است که هر قطعه کوچک و هر ذره آن قطعه، تمام ویژگی ها و اطلاعات کل را در بر دارد، یعنی تمام محتوای کل در هر جزء مستتر است. تالیوت بر این باور است که مغز ما نیز خود یک جهان هولوگرافیک است.

 

در این کتاب می خوانیم …

فقط آدمیان اند که به جایی رسیده اند که دیگر نمی دانند، چرا وجود دارند. آنها دیگر از مغزشان استفاده نمی کنند و آن ها دانش سری نسبت به بدن و حواس یا رویا های خود را فراموش کرده اند. آنها از دانشی که روح در اختیار یکایکشان قرار داده استفاده نمی کنند، اصلا از آن خبر ندارند. و لذا کورکورانه و افتان و خیزان راهی را که به هیچ کجا نمی رسد دنبال می کنند. نوعی بزرگ راه که آنان خود با بولدوزر به جان آن افتاده اند و هموارش ساخته اند تا بتوانند سریعتر به آن حفره عظیم تو خالی که سرانجام در انتهای راه خواهند یافت برسند. حفره های که منتظر است آن ها را یکجا ببلعد. شاهراه راحت و هموار که می دانم به کجا می انجامد- خودم دیده ام. خود آنجا بوده ام، در تصویر ذهنی ام، و هرگاه به فکرش می افتم از وحشت می لرزم.

رایگان – خرید
شما هم دیدگاهی ارسال کنید
ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

1. لینک های دانلود پس از پرداخت قابل استفاده می باشند ، لطفا ایمیلتان را به صورت صحیح وارد کنید تا بتوانیم پس از خرید با شما در ارتباط باشیم .

2. لطفا هنگام خرید فیلترشکن خود را خاموش کنید .

3. در خرید پستی ، اطلاعات پستی و شماره تماس خود را با دقت وارد نمائید .

4. دانلود کتاب و رسانه در وبسایت کتاب کافه آریل کاملا نیم بها می باشد .

کتاب و رسانه های مرتبط
مشاهده کتاب ها و رسانه های زیر پیشنهاد می شود
تمامی حقوق محفوظ می باشد © 1401-1398
پشتیبانی واتساپ : 02191016305 ، پاسخگویی از 9 الی 24