شما اینجا هستید :
[کل: 1 میانگین: 5]
مشخصات کتاب / رسانه
نویسنده مل تامپسون
مترجم (مترجمین) بهروز حسنی
شابک 978-964-7443-43-2
پسوند فایل pdf
حجم دانلود 4 مگابایت
تاریخ انتشار ۱۴۰۰/۰۹/۰۱
کد کوتاه 71029
تعداد بازدید 2463بازدید
1فروش
12000تومان 7000تومان
خرید
خرید اشتراک
41%
دانلود کتاب خودآموز فلسفه
بدون دیدگاه دسته بندی : , لینک کوتاه : https://cafeariel.ir/?p=71029
این کتاب شامل فصل هایی است که فصل نخست با نام چه چیزهایی را می توان شناخت به مسائلی همچون اثبات گرایی منطقی، آیا یقین دارید؟ ، ظاهر و واقعیت یا بود و نمود، علوم شهودی ، شکاکیت ، اثبات آش در خوردنش است و … اشاره می کند . فلسفه ی ذهن در باب مفهوم ذهن، مکانی برای ذهن، نورون ها و رایانه ها، شناخت ذهن دیگران، هویت شخصی و یک پس نوشته ی شخصی است.
فلسفه ی دین ویژگی زبان دین ، عقاید دینی، آیا خدا وجود دارد ، برهان هستی شناختی، برهان کیهان شناختی ، برهان صنع ، برهان اخلاقی ، معنی خدا ، تجربه ی دینی ، معجزات ، مسئله ی شر و چند نکته ی کلی را بیان داشته است.
در بخش فلسفه ی علم ، مروری تاریخی همراه با نظریات و مشاهدات ، شواهد جدید، درست و غلط و چه چیز علم محسوب میشود بررسی شده است. فصلی در باب فلسفه ی اخلاق واقعیت ها، ارزش ها و انتخاب ها ، جبر و اختیار ، انواع زبان اخلاقی، مبناهای سه گانه اخلاق ، مطلق در برابر نسبی در اخلاقیات، جامعه و ارزش ها و فصلی در باب فلسفه و سیاست سوال تنها افراد؟، قرارداد اجتماعی ، اراده ی عمومی ، عدالت ، آزادی فردی و قانون و چند نتیجه گیری را مورد مطالعه قرار داده است . فصل نهایی کتاب هم دور نمای فلسفه ی امروز است .
۷۰۰۰تومان – خرید
شما هم دیدگاهی ارسال کنید
ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

1. لینک های دانلود پس از پرداخت قابل استفاده می باشند ، لطفا ایمیلتان را به صورت صحیح وارد کنید تا بتوانیم پس از خرید با شما در ارتباط باشیم .

2. لطفا هنگام خرید فیلترشکن خود را خاموش کنید .

3. در خرید پستی ، اطلاعات پستی و شماره تماس خود را با دقت وارد نمائید .

4. دانلود کتاب و رسانه در وبسایت کتاب کافه آریل کاملا نیم بها می باشد .

تمامی حقوق محفوظ می باشد © 1401-1398
تلفن تماس : 09224124821 ، پاسخگویی از 9 الی 24