شما اینجا هستید :
[کل: 1 میانگین: 5]
دانلود از کافه آریل با آی پی ایران نیم بها می باشد . لطفا قبل از خرید ، فیلترشکن خود را خاموش فرمائید

هشدار : لطفا قبل از خرید کتابهای پستی ، با کلیک بر روی این دکمه ، استعلام موجودی کتاب مورد نظرتان را از پشتیبانی بگیرید
مشخصات کلی
نویسنده :مل تامپسون
مترجم (مترجمین) :بهروز حسنی
شابک :978-964-7443-43-2
پسوند فایل :pdf
حجم(مگابایت)4 مگابایت
تاریخ انتشار : 1400/09/01
کد کوتاه : 71029
تعداد بازدید : 37بازدید
0فروش
12000تومان 7000تومان
41%
دانلود کتاب خودآموز فلسفه
بدون دیدگاه دسته بندی : , لینک کوتاه : https://cafeariel.ir/?p=71029
کتاب خودآموز فلسفه مقدمه ای ضروری بر تاریخ تفکر غرب است. این کتاب با پوشش دادن افکار تمام اندیشمندان کلیدی قدیم و جدید و تمام شاخه های اصلی فلسفه ، بینشی جدید از دنیایی که در آن زندگی می کنیم خواهد داد . چه دانشجویی به دنبال یادآوری سریع مطالب باشید و چه به دنبال کند و کاو شخصی در دنیای شگفت انگیز فلسفه ، این اثر که سرشار از مثال ها و توضیحات شفاف است و اصطلاحات کلیدی در آن تعریف و توضیح داده شده اند برای شما مناسب است .
خودآموز فلسفه شامل فصل هایی است که فصل نخست با نام چه چیزهایی را می توان شناخت به مسائلی همچون اثبات گرایی منطقی، آیا یقین دارید؟ ، ظاهر و واقعیت یا بود و نمود، علوم شهودی ، شکاکیت ، اثبات آش در خوردنش است و … اشاره می کند . فلسفه ی ذهن در باب مفهوم ذهن، مکانی برای ذهن، نورون ها و رایانه ها، شناخت ذهن دیگران، هویت شخصی و یک پس نوشته ی شخصی است.
فلسفه ی دین ویژگی زبان دین ، عقاید دینی، آیا خدا وجود دارد ، برهان هستی شناختی، برهان کیهان شناختی ، برهان صنع ، برهان اخلاقی ، معنی خدا ، تجربه ی دینی ، معجزات ، مسئله ی شر و چند نکته ی کلی را بیان داشته است.
در بخش فلسفه ی علم ، مروری تاریخی همراه با نظریات و مشاهدات ، شواهد جدید، درست و غلط و چه چیز علم محسوب میشود بررسی شده است. فصلی در باب فلسفه ی اخلاق واقعیت ها، ارزش ها و انتخاب ها ، جبر و اختیار ، انواع زبان اخلاقی، مبناهای سه گانه اخلاق ، مطلق در برابر نسبی در اخلاقیات، جامعه و ارزش ها و فصلی در باب فلسفه و سیاست سوال تنها افراد؟، قرارداد اجتماعی ، اراده ی عمومی ، عدالت ، آزادی فردی و قانون و چند نتیجه گیری را مورد مطالعه قرار داده است . فصل نهایی کتاب هم دور نمای فلسفه ی امروز است .
۷۰۰۰تومان – خرید
شما هم دیدگاهی ارسال کنید

1. لینک های دانلود پس از پرداخت قابل استفاده می باشند ، لطفا ایمیلتان را به صورت صحیح وارد کنید تا بتوانیم پس از خرید با شما در ارتباط باشیم .

2. لطفا هنگام خرید فیلترشکن خود را خاموش کنید .

3. در خرید پستی ، اطلاعات پستی و شماره تماس خود را با دقت وارد نمائید .

4. دانلود کتاب و رسانه در وبسایت کتاب کافه آریل کاملا نیم بها می باشد .

تمامی حقوق محفوظ می باشد © 1400-1398
پشتیبانی واتساپ : 02191016305 ، پاسخگویی از 9 الی 24