عضویت
    ورود
×
شما اینجا هستید :
[کل: 1 میانگین: 5]
مشخصات کتاب / رسانه
نویسنده ریچارد برانسون
مترجم (مترجمین) امیر توفیقی
شابک 978-600-5253-13-9
پسوند فایل pdf
حجم دانلود 4.11 مگابایت
تاریخ انتشار ۱۳۹۹/۱۰/۱۳
کد کوتاه 20012
تعداد بازدید 2160بازدید
19فروش
15000تومان 7000تومان

ریچارد برانسون کسی است که همیشه در زندگی از کوچک ‌ترین فرصت‌ها هم استفاده کرده و به دنبال حادثه‌ جویی بوده است . انگیزه‌ای که باعث حرکت ریچارد میشود ، این است که همیشه برای خودش چالش ‌هایی در نظر می‌گیرد و سعی می‌کند به آن‌ها دست پیدا کند. تمام چیزهایی که او در زندگی‌اش یاد گرفته نتیجه‌ی مستقیم همین تجربیات و آزمون‌ها بوده است. تمام افراد روی زمین به داشتن هدف نیاز دارند. این اهداف هستند که به زندگی انسان معنا می‌دهند و آن‌ها را به جلو پیش می‌برند. هر کدام از درس‌های که ریچارد در این کتاب آورده، همه براساس تجربیات واقعی خودش هستند و می‌توانند برای همه‌ی مخاطبان کاربرد داشته باشند.

تمام مطالبی که در این کتاب آمده، درس‌هایی هستند که ریچارد آ‌ها را در زندگی یاد گرفته است. این درس‌‌ها همان هدف‌هایی هستند که آن‌ها را در زندگی دنبال کرده و به آن‌ها باور دارد. ریچارد معتقد است که این هدف‌ها هرقدر هم شخصی باشند، باز هم منحصر به او یا افراد خاصی نیستند. پیش از این که نام این نویسنده به عنوان یکی از سرشناس‌ترین میلیونرهای دنیا شناخته شود، او هم فردی معمولی بود که همین گوشه و کنارها زندگی می‌کرد. به اعتقاد او این تجربیات همه نیاز به یادگیری مستمر دارند.

این کتاب، یک کتاب خیلی ساده و کوچک است. نه حرف‌های عجیب و غریبی در آن گفته شده و نه راه‌های سخت و پیچیده‌ی موفقیت در آن نشان داده شده است. معجزه‌ی این کتاب از همین لحظه‌ای که آن را در دست گرفته‌اید شروع می‌شود: شما آماده‌اید تا تغییر کنید و دوره‌ی جدیدی از زندگی را تجربه کنید. توصیه‌های این کتاب خیلی ساده‌تر و دمِ‌دستی‌تر از چیزی است که فکرش را می‌کنید. پس بهتر است یک قلم و دفترچه یادداشت هم داشته باشید تا بتوانید نکات ریز و جالب آن را ثبت کنید.

۷۰۰۰تومان – خرید
شما هم دیدگاهی ارسال کنید
ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

1. لینک های دانلود پس از پرداخت قابل استفاده می باشند ، لطفا ایمیلتان را به صورت صحیح وارد کنید تا بتوانیم پس از خرید با شما در ارتباط باشیم .

2. لطفا هنگام خرید فیلترشکن خود را خاموش کنید .

3. در خرید پستی ، اطلاعات پستی و شماره تماس خود را با دقت وارد نمائید .

4. دانلود کتاب و رسانه در وبسایت کتاب کافه آریل کاملا نیم بها می باشد .

کتاب و رسانه های مرتبط
مشاهده کتاب ها و رسانه های زیر پیشنهاد می شود
تمامی حقوق محفوظ می باشد © 1401-1398
پشتیبانی واتساپ : 09224124821 ، پاسخگویی از 9 الی 24