شما اینجا هستید :
[کل: 2 میانگین: 5]

هشدار : لطفا قبل از خرید کتابهای پستی ، با کلیک بر روی این دکمه ، استعلام موجودی کتاب مورد نظرتان را از پشتیبانی بگیرید
مشخصات کلی
نویسنده : کارلوس کاستاندا
مترجم (مترجمین) : دل آرا قهرمان
شابک : 964-5998-02-6
پسوند فایل : pdf
حجم دانلود : 3.87 مگابایت
ترافیک مصرفی : نیم بها
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۰/۲۴
کد کوتاه : 21373
تعداد بازدید : 1250بازدید
0فروش
30000تومان 15000تومان

کتاب سفر به دیگر سو سومین کتاب از مجموعه آثار کارلوس کاستاندا، ادامه روایتی واقعی و تامل‌برانگیز از آشنایی یک دانشجوی مردم‌شناسی با ساحری سرخپوست و حوادث عجیب و خارق العاده‌ ای است که برای او اتفاق می‌افتد .

سفر به دیگر سو (Journey to Ixtlan) سومین کتاب از مجموعه آثار دنباله‌دارِ «کارلوس کاستاندا» است. از آشنایی او با دن خوان ده سال گذشته، اما اتفاقاتی که رخ می‌دهد، نگرش کاستاندای سرسخت و لجوج را به کل تغییر می‌دهد و او تازه متوجه می‌شود اساس دانش دن خوان هیچ ربطی به گیاهان توهم‌زا ندارد، بلکه دانش و حقیقتی که از آن سخن می‌گوید، بی‌نیاز از هرگونه خلسه‌های دروغین و ساختگی است و این منش مبارز، فراموش کردن گذشته، خضوع، سکوت درون، قدرت و راهنمایی‌های مرگ است که انسان را به مرحله دانایی و عرفان حقیقی می‌رساند.

این دریافت جدید و اتفاقات خارق‌العاده‌ای که برای کارلوس کاستاندا رخ می‌دهد، او را بر آن می‌دارد تا نکاتی که از نظرش بی‌اهمیت بودند (از ابتدا تا زمان تحول راستینش) مورد ارزیابی مجدد قرار دهد و آموزه‌های مهم و ارزشمند دن خوان را در ادامه‌ی تعلیماتش در این کتاب بگنجاند. دنیا متوقف می‌شود و سفر در قلمروی حقیقت تازه آغاز شده…

کارلس کاستاندا «یا با تلفظ مکزیکی: کاستانیِدا» (Carlos Castaneda) نویسنده معروف آمریکایی که اصالتاً اهل پرو است، به خاطر نوشتن کتاب‌های شمن‌باوری از شهرتی جهانی برخوردار شد. کتاب‌های او به ۱۷ زبان ترجمه شده و بیش از ۲۸ میلیون نسخه فروش داشته‌اند که جنجال و توجه فراوانی در میان علاقه‌مندان به فلسفه و آیین‌های عرفانی به وجود آوردند. وی در یکی از دانشگاه‌های کالیفرنیا به تحصیل در رشته مردم‌شناسی مشغول بود، اما برای وسعت بخشیدن به دانش خود، پس از آشنایی با «دن خوان ماتوس» تحت تعلیمات این پیر سرخپوست از قبیله یاکی قرار گرفت. آثار او در واقع حکم پایان‌نامه دکتری او در رشته مردم‌شناسی را دارند. هر چند برخی از منتقدانش این کتاب‌ها را داستان‌هایی تخیلی می‌دانند و برخی دیگر آن‌ها را در زمره روایت‌های فلسفی ارزشمند قرار می‌دهند، اما رهروان راستین طریق آگاهی می‌دانند که تعلیمات دن خوان و روایت کاستانیِدا از این آشنایی حقیقت است، هرچند حقیقتی دیگرگون… کاستانیِدا در سال ۱۹۷۳ تا هنگام مرگ از انظار عمومی خارج شد تا بیشتر بر رشد درونی خود کار کند.

۱۵۰۰۰تومان – خرید
شما هم دیدگاهی ارسال کنید
ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

1. لینک های دانلود پس از پرداخت قابل استفاده می باشند ، لطفا ایمیلتان را به صورت صحیح وارد کنید تا بتوانیم پس از خرید با شما در ارتباط باشیم .

2. لطفا هنگام خرید فیلترشکن خود را خاموش کنید .

3. در خرید پستی ، اطلاعات پستی و شماره تماس خود را با دقت وارد نمائید .

4. دانلود کتاب و رسانه در وبسایت کتاب کافه آریل کاملا نیم بها می باشد .

کتاب و رسانه های مرتبط
مشاهده کتاب ها و رسانه های زیر پیشنهاد می شود
تمامی حقوق محفوظ می باشد © 1401-1398
پشتیبانی واتساپ : 02191016305 ، پاسخگویی از 9 الی 24