×
شما اینجا هستید :
[تعداد: 3   میانگین :  3.3/5]
دانلود از کافه آریل نیم بها می باشد ، در صورت عدم رعایت تعرفه توسط اپراتور ، مراتب را به سامانه 195 گزارش دهید
مشخصات کتاب یا رسانه
نویسنده :پونه مقیمی
شابک :978-600-6454-26-9
تعداد قسمت:34 فایل صوتی
پسوند فایل:mp3
حجم(مگابایت)114.55 مگابایت
تعداد بازدید : 2391بازدید
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۱/۱۴
150فروش
20000تومان 12000تومان

کتاب تکه هایی از یک کل منسجم ، نوشته پونه مقیمی ، توانست در مدت زمانی اندک ، به چاپ چندم برسد . فارغ از اینکه، پونه مقیمی ، بخش‌هایی از این کتاب را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده بود و به این ترتیب توانسته بود مخاطب کند ، جذابیت کتاب هم در این رکورد تاثیرگذار بود. در این یادداشت به بررسی این اثر و آثاری که همانند این کتاب ، تاثیرگذار هستند ، می‌پردازیم .

کتاب تکه هایی از یک کل منسجم نمونه ‌ای خوب از تکنیک وبلاگ نویسی در نویسندگی است. اگر شما هم سودای نویسندگی دارید ، حتما یادداشت « چگونه نویسنده شویم؟» را بخوانید .

تکه اول

«شاید زندگی پیدا کردن بخش‌هایی از خودمان در تکه‌تکه‌هایی از یک کُلِ منسجم است. پیدا کردنی که به‌ اندازه‌ی یک عمر طول می‌کشد.»

اگر زندگی را اینگونه ببینیم، هر فرد، هر رخداد و هر رابطه‌ای می‌تواند بخشی از ما را به خودمان بشناساند . از این منظر زندگی کردن متفاوت است . چون ما را با آغوش باز به سمت پذیرش خود و احساساتمان می‌برد . مسئولیت ما را در قبال احساسات، تجربیات و در یک کلام ، زندگی را به ما نشان می‌دهد . و آن زمان که مسئولیت زندگی خودمان را به عهده بگیریم و از نقش قربانی بیرون بیاییم ، می‌توانیم زندگی را آنگونه که دوست داریم زندگی کنیم.

تکه دوم

ما و جهان خودمان. این موضوع این کتاب است. در کنار پذیرش، ما یاد می‌گیریم که خودمان ، شخص اول جهانمان هستیم و باید آن را بسازیم. در این صورت است که یاد می‌گیریم چطور دنیا، خوشبختی و آرامش‌مان را بر پایه حضور یا عدم حضور دیگران بنا نکنیم. می‌فهمیم که چگونه می‌توانیم بعد از هر رنجی، خودمان را تسلی بدهیم و آرامش ببخشیم . رفتن آدم‌ها دیگر دلیل ناراحتی، اندوه و افسردگی ما نیست . اما هر فردی می‌تواند خودش را در یک رابطه کامل کند . بنابراین اگر زمانی به رابطه قدم بگذارد که خودش را پذیرفته باشد و جهانش را ساخته باشد، رابطه سالمی نیز برقرار می‌کند.

تکه سوم

صمیمیت در روابط: همانقدر که قوی و متکی به نفس بودن در زندگی اهمیت دارد ، ایجاد و ساخت روابط سالم نیز مهم است. صمیمیت یکی از پایه‌های اصلی یک رابطه سالم است که به افراد کمک می‌کند به سمت شکوفایی و پیشرفت قدم بردارند . در این کتاب از صمیمت صحبت می‌شود. این صمیمیت زمانی به وجود می‌آید که یاد بگیریم با خودمان ، انتخاب‌ها ، اشتباه‌ها و گذشته‌ مان در صلح باشیم .

۱۲۰۰۰تومان – خرید
شما هم دیدگاهی ارسال کنید

1. لینک های دانلود پس از پرداخت قابل استفاده می باشند ، لطفا ایمیلتان را به صورت صحیح وارد کنید تا بتوانیم پس از خرید با شما در ارتباط باشیم .

2. لطفا هنگام خرید فیلترشکن خود را خاموش کنید .

3. در خرید پستی ، اطلاعات پستی و شماره تماس خود را با دقت وارد نمائید .

4. دانلود کتاب و رسانه در وبسایت کتاب کافه آریل کاملا نیم بها می باشد .

تمامی حقوق محفوظ می باشد © 1400-1398
تلفن تماس : 91016305-021 پاسخگویی : 10 الی 24