×
شما اینجا هستید :
[تعداد: 1   میانگین :  5/5]
دانلود از کافه آریل نیم بها می باشد ، در صورت عدم رعایت تعرفه توسط اپراتور ، مراتب را به سامانه 195 گزارش دهید
مشخصات کتاب یا رسانه
نویسنده :کارلوس فوئنتس
مترجم (مترجمین) :عبدالله کوثری
تعداد قسمت:19 فایل صوتی
پسوند فایل:mp3
حجم(مگابایت)102 مگابایت
تعداد بازدید : 29بازدید
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۱/۱۹
0فروش
15000تومان

«زندانی لاس‌لوماس» داستان کوتاهی از «کارلوس فوئنتس» است که روایت جامعه‌ ی مکزیک و گروهی از مردم است که در اثر نابسامانی ‎‌های اجتماعی به ثروت دست یافته‌ اند . این نویسنده دوران پس از جنگ جهانی دوم را توصیف میکند که برخی از افراد به‌ واسطه‌ی ارتباط با آمریکاییان در مکزیک به ثروت هنگفتی میرسند . جماعتی سو استفاده‌ گر که در دهه‌ی ۱۹۵۰ و ۱۹۶۰ ظهور کردند و وارد عرصه‌ی اقتصاد و سیاست شدند . «کارلوس فوئنتس» براساس تجربه‌ی خودش از سیاست این دسته از افراد را مضمون دو اثرش، «مرگ آرتمیو کروز» و «زندانی لاس‌لوماس» قرار داده است. او این داستان کوتاه را اواخر دهه‌ی ۱۹۸۰ نوشت تا بتواند قشر ثروتمند نوکیسه‌ای را به تصویر بکشد که از برکت نابسامانی رسد یافته‌اند. قشری که با تاثیر از کالاها و فیلم‌های سینمایی آمریکایی‌ها قرار گرفته‌اند.

داستان «زندانی لاس‌لوماس» اثر کوتاهی است که بازتابی از وقایع پس از انقلاب مکزیک است و نگاهی تلخ و طنزآلود نسبت به وضعیت اجتماع دارد. ازاین‌رو این اثر منبع بسیار کوچکی از تاریخ آمریکای لاتین قرن بیستم است که با فضاسازی‌های نویسنده‌ی متبحر بسیار خواندنی و دل‌نشین شده است. در این اثر رویدادها یکی پس از دیگری رخ می‌دهند و خواننده را مجاب می‌کنند تا انتهای کتاب پیش برود. «نیکولاس سارمینتو» شخصیت اصلی این داستان است که حرفه‌اش وکالت است که نابهنگام به ثروت زیادی دست می‌یابد. او شرایط زندگی‌اش را تغییر می‌دهد و با زنان بسیاری در ارتباط قرار می‌گیرد.

۱۵۰۰۰تومان – خرید
شما هم دیدگاهی ارسال کنید

1. لینک های دانلود پس از پرداخت قابل استفاده می باشند ، لطفا ایمیلتان را به صورت صحیح وارد کنید تا بتوانیم پس از خرید با شما در ارتباط باشیم .

2. لطفا هنگام خرید فیلترشکن خود را خاموش کنید .

3. در خرید پستی ، اطلاعات پستی و شماره تماس خود را با دقت وارد نمائید .

4. دانلود کتاب و رسانه در وبسایت کتاب کافه آریل کاملا نیم بها می باشد .

تمامی حقوق محفوظ می باشد © 1400-1398
تلفن تماس : 91016305-021 پاسخگویی : 10 الی 24