شما اینجا هستید :
[تعداد: 1   میانگین :  5/5]
دانلود از کافه آریل نیم بها می باشد ، در صورت عدم رعایت تعرفه توسط اپراتور ، مراتب را به سامانه 195 گزارش دهید
مشخصات کتاب یا رسانه
نویسنده :دون میگوئل روئیز
مترجم (مترجمین) :دل آرا قهرمان
شابک :978-964-739-095-8
تعداد قسمت:35 فایل
پسوند فایل:mp3
حجم(مگابایت)360 مگابایت
تعداد بازدید : 98بازدید
0فروش
10000تومان 8000تومان
19%
خرید کتاب صوتی چهار میثاق
بدون دیدگاه دسته بندی: , لینک کوتاه : https://cafeariel.ir/?p=20128

همهی انسان ها در زندگی خود به دنبال یافتن راهی برای بهتر زندگی کردن هستند . این روزها با افزایش زندگی ماشینی انسانها زمان کمتری را برای شناخت خود برتر میگذارند و نقش معنویات در زندگیها کمتر شده است . کتابی که پیش رودارید ، یکی از نفیس ترین کتابهایی است که در طول تاریخ سینه ‌به‌ سینه بین سرخپوستان تولتک دست‌ به‌ دست شده است و با خرد سرخپوستان هم خوانی دارد و نهایتا به دست دون میگوئل روئیز ، یکی از آخرین نوادگان این قوم رسیده است و با او با انتشار کتابی این خرد راهگشا را در اختیار همگان قرار داده است .

کتاب چهار میثاق نوشتهی دون میگوئل روئیز است . این کتاب برای نخستین بار در سال ۱۹۹۷ منتشرشده است. در توضیح کتاب آمده است: «تاریخشناسان تولتکها را دستهای از انسانها میدانند که میلیونها سال پیش در جنوب مکزیک زندگی میکردهاند. اما دون میگوئل روئیز،نویسنده کتاب، در مقدمه توضیح میدهد که تولتکها درواقع دستهای از هنرمندان و دانشمندان بودهاند که برای کشف و حفظ معرفت معنوی و آیینهای باستانی کنارهم جمع شدند و نسبت خاصی با یکدیگر نداشتهاند.

تولتکها به دودسته شاگرد و استاد تقسیم میشدند و بومیان دیگر محل زیستن آنها را «جایی که انسان به خدا تبدیل میشود» مینامیدند. با حمله اروپاییان به آمریکای شمالی و مرکزی، استادان تولتک مجبور شدند برای حفظ خرد باستانی خود از آموزش و انتشار دانش بپرهیزند.»

کتاب صوتی چهار میثاق به خوانندگان این امکان را می‌دهد تا در هرکجا که هست این کتاب را راحت گوش کند.

مروری بر فصل‌های کتاب صوتی چهار میثاق

چهار عهد ارزندهای که دون میگوئل روئیز در صدوبیست صفحهی کتابش میگوید، این است که: باورهای محدودکننده‌تان را دور بریزید. زیرا این ذهن و افکار شما هستند که محدودتان کردهاند. «بر روی انتخاب کلام خود حساس باشید.» کلام شما بسیار قدرتمند است، تا حدی که قادر است چیزی را تنها یکبار به زبان آوردهاید، را جذب کند. پس همواره کلامتان را مثبت نگه‌دارید.

«هیچ‌چیز را به خود نگیرید، و درباره موضوعات پیش‌داوری نکنید.» روئیز معتقد است که افکار ما به‌اندازه حرفهایمان تأثیرگذار هستند، بنابراین نباید انرژی ذهنیمان را صرف مسائل و پیش‌داوری‌های بیهوده بکنیم. در آخر اینکه «همیشه بیشترین تلاشتان را بکنید»، مهم نیست برای چه هدفی تلاش میکنید؛ همیشه بیشترین تلاشتان را به کار بگیرید. نه ذرهای کمتر و نه ذرهای بیشتر.  

۸۰۰۰تومان – خرید
شما هم دیدگاهی ارسال کنید

1. لینک های دانلود پس از پرداخت قابل استفاده می باشند ، لطفا ایمیلتان را به صورت صحیح وارد کنید تا بتوانیم پس از خرید در صورت مشکل احتمالی با شما در ارتباط باشیم .

2. فقط آی پی خریدار به مدت 24 ساعت قادر به دانلود فایل از سرور کافه آریل می باشد .

3. دانلود کتاب و رسانه در وبسایت کتاب کافه آریل کاملا نیم بها می باشد .

تمامی حقوق محفوظ می باشد © شماره تماس : 02191016305