عضویت
    ورود
×
شما اینجا هستید :
[کل: 1 میانگین: 5]
مشخصات کتاب / رسانه
نویسنده دون میگوئل روئیز
مترجم (مترجمین) دل آرا قهرمان
پسوند فایل mp3
حجم دانلود 360 مگابایت
تعداد قسمت 35 فایل صوتی
تاریخ انتشار ۱۳۹۹/۱۰/۱۵
کد کوتاه 20128
تعداد بازدید 1634بازدید
1فروش
20000تومان 15000تومان
25%
خرید کتاب صوتی چهار میثاق
بدون دیدگاه دسته بندی : , لینک کوتاه : https://cafeariel.ir/?p=20128

همهی انسان ها در زندگی خود به دنبال یافتن راهی برای بهتر زندگی کردن هستند . این روزها با افزایش زندگی ماشینی انسانها زمان کمتری را برای شناخت خود برتر میگذارند و نقش معنویات در زندگیها کمتر شده است . کتابی که پیش رودارید ، یکی از نفیس ترین کتابهایی است که در طول تاریخ سینه ‌به‌ سینه بین سرخپوستان تولتک دست‌ به‌ دست شده است و با خرد سرخپوستان هم خوانی دارد و نهایتا به دست دون میگوئل روئیز ، یکی از آخرین نوادگان این قوم رسیده است و با او با انتشار کتابی این خرد راهگشا را در اختیار همگان قرار داده است .

کتاب چهار میثاق نوشتهی دون میگوئل روئیز است . این کتاب برای نخستین بار در سال ۱۹۹۷ منتشرشده است. در توضیح کتاب آمده است: «تاریخشناسان تولتکها را دستهای از انسانها میدانند که میلیونها سال پیش در جنوب مکزیک زندگی میکردهاند. اما دون میگوئل روئیز،نویسنده کتاب، در مقدمه توضیح میدهد که تولتکها درواقع دستهای از هنرمندان و دانشمندان بودهاند که برای کشف و حفظ معرفت معنوی و آیینهای باستانی کنارهم جمع شدند و نسبت خاصی با یکدیگر نداشتهاند.

تولتکها به دودسته شاگرد و استاد تقسیم میشدند و بومیان دیگر محل زیستن آنها را «جایی که انسان به خدا تبدیل میشود» مینامیدند. با حمله اروپاییان به آمریکای شمالی و مرکزی، استادان تولتک مجبور شدند برای حفظ خرد باستانی خود از آموزش و انتشار دانش بپرهیزند.»

۱۵۰۰۰تومان – خرید
شما هم دیدگاهی ارسال کنید
ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

1. لینک های دانلود پس از پرداخت قابل استفاده می باشند ، لطفا ایمیلتان را به صورت صحیح وارد کنید تا بتوانیم پس از خرید با شما در ارتباط باشیم .

2. لطفا هنگام خرید فیلترشکن خود را خاموش کنید .

3. در خرید پستی ، اطلاعات پستی و شماره تماس خود را با دقت وارد نمائید .

4. دانلود کتاب و رسانه در وبسایت کتاب کافه آریل کاملا نیم بها می باشد .

کتاب و رسانه های مرتبط
مشاهده کتاب ها و رسانه های زیر پیشنهاد می شود
تمامی حقوق محفوظ می باشد © 1401-1398
پشتیبانی واتساپ : 02191016305 ، پاسخگویی از 9 الی 24