×
شما اینجا هستید :
[تعداد: 1   میانگین :  5/5]
دانلود از کافه آریل نیم بها می باشد ، در صورت عدم رعایت تعرفه توسط اپراتور ، مراتب را به سامانه 195 گزارش دهید
مشخصات کتاب یا رسانه
نویسنده :فئودور داستایوفسکی
مترجم (مترجمین) :رحمت الهی
شابک :978-964-001-245-1
تعداد قسمت:18 فایل
پسوند فایل:mp3
حجم(مگابایت)110 مگابایت
تعداد بازدید : 62بازدید
0فروش
11000تومان 10000تومان

آینه تمام‌ نمای سرگذشت روزگار ما و نقد حال انسان آخرالزمان است که بیماری تا عمق وجودش ریشه دوانیده است ، ولی او همچنان از باور آن سر باز میزند .
داستایوفسکی از جمله متفکران برجسته عصر حاضر است . در اهمیت او همین بس که بزرگان تفکر معاصر غرب به آثارش توجه داشته اند و از او ستایش کرده اند . داستایفسکی از نویسندگان اندک شماری است که نیهیلیسم روزگار ما را به ژرفی دریافته و بیان کرده است . در میان آثار او، «یادداشت های زیرزمینی» آیینه تمام نمای روزگار ما و نقد حال انسان بیمار آخرالزمان است که بیماری تا عمق وجودش ریشه دوانیده است ، ولی او هم چنان از باور آن سر باز می زند . این حکایات از ارزش های از ارزش افتاده ای سخن می دارد که منشأ بحران عالم غربی است . تعریض ها و کنایات داستایوفسکی در این یادداشت ها همه به قدرتی است که قائمه عالم کنونی است و این عالم را راه برده اما اکنون دچار تزلزل و بحران سهمناکی است که نشانه هایش در همه عالم پیداست . داستان «یادداشت های زیرزمینی» گزارشی است از وضع بشر در دوره جدید ، گزارشی که به جامه مبدل افسانه درآمده است .

۱۰۰۰۰تومان – خرید
شما هم دیدگاهی ارسال کنید

1. لینک های دانلود پس از پرداخت قابل استفاده می باشند ، لطفا ایمیلتان را به صورت صحیح وارد کنید تا بتوانیم پس از خرید در صورت مشکل احتمالی با شما در ارتباط باشیم .

2. فقط آی پی خریدار به مدت 24 ساعت قادر به دانلود فایل از سرور کافه آریل می باشد .

3. دانلود کتاب و رسانه در وبسایت کتاب کافه آریل کاملا نیم بها می باشد .

تمامی حقوق محفوظ می باشد © شماره تماس : 02191016305