عضویت
    ورود
×
شما اینجا هستید :
[کل: 6 میانگین: 4.3]
مشخصات اثر
نویسنده کارل گوستاو یونگ
مترجم (مترجمین) دکتر ابوالقاسم اسماعیل‌ پور
شابک 978-600-119-165-7
پسوند فایل pdf
حجم دانلود 4 مگابایت
تاریخ انتشار ۱۳۹۹/۱۰/۲۳
کد کوتاه 21195
تعداد بازدید 2309بازدید
125فروش
20000تومان 10000تومان

کتاب ضمیر پنهان اثر بزرگ‌ترین روانکاو قرن بیستم کارل گوستاو یونگ ، به بررسی و تحلیل شناخت روان آدمی و کشف درون هر فرد که در زمره‌ مسائل مهم روان‌شناسی و روان‌کاوی در جهان معاصر است، می‌پردازد.

کتاب ضمیر پنهان (The undiscovered self) یا نفس نامکشوف پاسخگوی مسائل بحرانی جهان امروزی است . این اثر موثرترین و پیشگویانه‌ترین کتاب کارل گوستاو یونگ (Carl Gustav Jung) به شمار می‌رود. یونگ تمام تلاش خود را به هدف خودشناسی و خودآزمایی اختصاص می‌دهد. نفس نامکشوف کتابی است که چشم بسیاری از افراد را به زندگی نوین خود که یونگ پدید آورده، باز و بینا می‌کند.

در جامعه‌ ما ، هیچ مسئله ‌ای مهم‌تر از گرفتاری اسف‌بار فرد در دنیای فراسازمان یافته‌ی امروز نیست . انسان مدرن بسیاری از آزادی‌های خود مثل آزادی سیاسی ، مذهبی ، اخلاقی و معنوی را تسلیم نیروهای شکست خورده‌ی جامعه توده‌گرا کرده است . یونگ ابتدا فردیت انسان را در جامعه‌ امروزی باز می‌کند، آن‌گاه به دین به عنوان وزنه‌ی تعادل‌بخش ذهنیت جمعی بشر و موقعیت غرب در برابر دین می‌پردازد و موضوع درک فرد از خویشتن و دیدگاه فلسفی و روان‌شناختی زندگی مورد تحلیل قرار می‌گیرد .

ضمیر پنهان، نفس یا درون کشف ناشده‌ی هر انسان است. آینده پیش روی ماست. چقدر از درون نامکشوف خود آگاهی داریم؟ جهان مدرن چه آینده‌ای در پیش خواهد داشت ؟ ذهن پیچیده و روحیات درونی انسان چه مرزهایی را باز خواهد کرد؟ و ده‌ها سوال دیگر که کارل گوستاو یونگ به شیوه‌ای تحلیلی و جامع به آن‌ها در این کتاب پاسخ می‌دهد.

۱۰۰۰۰تومان – خرید
شما هم دیدگاهی ارسال کنید
ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

1. لینک های دانلود پس از پرداخت قابل استفاده می باشند ، لطفا ایمیلتان را به صورت صحیح وارد کنید تا بتوانیم پس از خرید با شما در ارتباط باشیم .

2. لطفا هنگام خرید فیلترشکن خود را خاموش کنید .

3. در خرید پستی ، اطلاعات پستی و شماره تماس خود را با دقت وارد نمائید .

4. دانلود کتاب و رسانه در وبسایت کتاب کافه آریل کاملا نیم بها می باشد .

کتاب و رسانه های مرتبط
مشاهده کتاب ها و رسانه های زیر پیشنهاد می شود
تمامی حقوق محفوظ می باشد © 1401-1398
پشتیبانی واتساپ : 02191016305 ، پاسخگویی از 9 الی 24