عضویت
    ورود
×
شما اینجا هستید :
[کل: 2 میانگین: 5]
مشخصات اثر
نویسنده گرگ برادن
مترجم (مترجمین) فاطمه اعلمی
شابک 978-600-672-130-9
پسوند فایل pdf
حجم دانلود 2.59 مگابایت
تاریخ انتشار ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
کد کوتاه 75667
تعداد بازدید 1093بازدید
6فروش
25000تومان 20000تومان

“ماتریکس الهی” یا آن گونه که در عنوان فرعی آن ذکر شده “پلی میان زمان ، فضا ، معجزه ها و باورها” کتابی است نوشته ی “گرگ برادن” که خواننده را با مطالب خود شگفت زده خواهد ساخت . بین سال های ۱۹۹۳ تا ۲۰۰۰ میلادی ، یک مجموعه از آزمایش های تکان دهنده مدارک قابل توجهی را آشکار ساخت . این مدارک در واقع نشانه هایی از یک شبکه ی انرژی بود که همه چیز را در زندگی و جهان ما به هم متصل می نمود ؛ این شبکه ی انرژی “ماتریکس الهی” نامیده می شود . “ماتریکس الهی” پاسخی علمی به وجود قانون جذب بوده و اصول مطرح شده را با فیزیک کوانتوم پشتیبانی می کند . ذهن و افکار ما، بزرگ ترین ابزاری است که در اختیار ما قرار گرفته و کتاب هایی همچون “ماتریکس الهی” اثبات می کنند که چطور جهت دادن به افکارمان در یک مسیر خاص ، به ما کمک می کند آنچه را که می خواهیم به دست آوریم .
از ترمیم و شفای بدن هایمان گرفته تا موفقیت در شغل، روابط و صلح میان ملت ها، این مدارک جدید نشان می دهند که هر یک از ما توانایی این را در درون خود داریم که مستقیما با نیرویی که تمام کائنات را به هم متصل کرده ، در مورد هر چیزی صحبت کنیم . چه می شد اگر قدرتی در درون شما وجود داشت که ایجاد لذت می نمود ، رنج ها را التیام می بخشید و بین ملت ها صلح و آشتی برقرار می کرد ؟ در صورتی که می دانستید چطور از این قدرت در زندگی روزمره خود بهره ببرید ، آنگاه زندگیتان چقدر نسبت به حیات کنونی شما متفاوت می شد ؟ به “گرگ برادن” ملحق شوید تا در این سفر که “پلی میان زمان، فضا، معجزه ها و باورها” خواهد زد ، علم و معنویت و معجزات را از زبان “ماتریکس الهی” دریافت نمایید .

۲۰۰۰۰تومان – خرید
شما هم دیدگاهی ارسال کنید
ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

1. لینک های دانلود پس از پرداخت قابل استفاده می باشند ، لطفا ایمیلتان را به صورت صحیح وارد کنید تا بتوانیم پس از خرید با شما در ارتباط باشیم .

2. لطفا هنگام خرید فیلترشکن خود را خاموش کنید .

3. در خرید پستی ، اطلاعات پستی و شماره تماس خود را با دقت وارد نمائید .

4. دانلود کتاب و رسانه در وبسایت کتاب کافه آریل کاملا نیم بها می باشد .

کتاب و رسانه های مرتبط
مشاهده کتاب ها و رسانه های زیر پیشنهاد می شود
تمامی حقوق محفوظ می باشد © 1401-1398
پشتیبانی واتساپ : 02191016305 ، پاسخگویی از 9 الی 24