×
شما اینجا هستید :
[تعداد: 2   میانگین :  5/5]
دانلود از کافه آریل نیم بها می باشد ، در صورت عدم رعایت تعرفه توسط اپراتور ، مراتب را به سامانه 195 گزارش دهید
مشخصات کتاب یا رسانه
نویسنده :پائولو کوئیلو
مترجم (مترجمین) :موسی نامی
شابک :978-964-7772-84-6
پسوند فایل:pdf
حجم(مگابایت)802 کیلوبایت
تعداد بازدید : 173بازدید
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۰/۲۴
0فروش
5000تومان

مثل یک ببر زندگی کن عنوان کتابی است از پائولو کوئیلو با ترجمه ی موسی نامی ، مجموعه ای از داستان های کوتاه برزیلی است که با زبانی ساده و روان نگاشته شده است . نویسنده به جز معدودی از حکایت ها که تجربه شخصی خودش است ، سایر حکایت ها را از متون مختلفی که مطالعه کرده نقل میکند . در داستان «بیایید دنیا را بسازیم» میخوانیم : «پدر مشغول مطالعه روزنامه بود و پسر کوچکش دائم مزاحم مطالعه او می شد . پدر برای اینکه او را سرگرم کند صفحه ای از روزنامه را که روی آن نقشه جهان چاپ شده بود جدا کرد . آن را چند تکه کرد و تکه ها را به پسرش داد . حالا تو هم می توانی خودت را سرگرم کنی . اگر تکه ها را درست کنار هم بگذاری میتونی نقشه جهان را درست کنی» .
صحنه هایی را که امروز دیده ای هیچوقت فراموش نکن … افرادی که کارهای مغید انجام می دهند از سرزنش و رفتارهای ناشایست دیگران هراسی ندارد . ولی کسانی که کار مفیدی انجام نمی دهند ، تصور میکنند که افراد مهمی هستند و همواره بی لیاقتی خودشان را پشت هیاهو و زورگویی شان پنهان می کنند .

۵۰۰۰تومان – خرید
شما هم دیدگاهی ارسال کنید

1. لینک های دانلود پس از پرداخت قابل استفاده می باشند ، لطفا ایمیلتان را به صورت صحیح وارد کنید تا بتوانیم پس از خرید با شما در ارتباط باشیم .

2. لطفا هنگام خرید فیلترشکن خود را خاموش کنید .

3. در خرید پستی ، اطلاعات پستی و شماره تماس خود را با دقت وارد نمائید .

4. دانلود کتاب و رسانه در وبسایت کتاب کافه آریل کاملا نیم بها می باشد .

تمامی حقوق محفوظ می باشد © 1400-1398
تلفن تماس : 91016305-021 پاسخگویی : 10 الی 24