عضویت
    ورود
×
شما اینجا هستید :
[کل: 3 میانگین: 5]
مشخصات کتاب / رسانه
نویسنده سوامی ویوکاناندا
مترجم (مترجمین) حسین آرزومندی
شابک 964-9008-1-9
پسوند فایل pdf
حجم دانلود 615 کیلوبایت
تاریخ انتشار ۱۴۰۱/۰۶/۱۶
کد کوتاه 123090
تعداد بازدید 200بازدید
0فروش
50000تومان 29000تومان

این کتاب بررسی مبسوطی است از زوایای درونی و ناپیدای ما که اغلب از آن نا آگاه هستیم . همه دانش ما مبتنی‌ بر تجربه است . چیزی که ما دانش استنباطی مینامیم ، و در آن از خُرد تر به کلان‌ تر میرسیم ، همه اساس و پایه‌ اش بر پایه تجربه بنا شده است .

در حقیقت مردم به علوم ریاضی اعتماد دارند چون نتایج آن استدلالی بوده و با عقل جور در می‌ آید . اما زمانی که سخن از طبیعت درون میشود ، به استدلالات ریاضی دسترسی نداریم بلکه باید با نیروی ایمان و باور و تجربه‌های شخصی و آزمون فراز و فرودهای مختلف ، به حقیقت آن‌ پی ببریم . این کتاب دقیقا در همین موارد است .

توانایی‌ های ذهن ما ، مانند شعله‌ های نور هستند که پراکنده و ناپدید هستند . ولی هنگامی که متمرکز شوند ، روشنی می بخشند . در نخستین گام ، خوداگاهی برترین پاداش برای آگاهی‌ یافتن است . در ادامه آن نیز همه پستی‌ ها و بیچارگی‌ های آدم را خواهد زدود . در اغلب اشخاص ، ذهن عمدتا تحت سلطه‌ ی جسم است و لذا ذهن ایشان تکامل کمتری یافته است . توده‌ ی وسیعی از آدمیان بسیار مختصر از حیوانات متمایزند . این کتاب می‌ آموزد که چگونه از همه‌ ی موجودات زنده متمایز شده و به آن‌ چه که باید برسیم ، برسیم .

۲۹۰۰۰تومان – خرید
شما هم دیدگاهی ارسال کنید
ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

1. لینک های دانلود پس از پرداخت قابل استفاده می باشند ، لطفا ایمیلتان را به صورت صحیح وارد کنید تا بتوانیم پس از خرید با شما در ارتباط باشیم .

2. لطفا هنگام خرید فیلترشکن خود را خاموش کنید .

3. در خرید پستی ، اطلاعات پستی و شماره تماس خود را با دقت وارد نمائید .

4. دانلود کتاب و رسانه در وبسایت کتاب کافه آریل کاملا نیم بها می باشد .

کتاب و رسانه های مرتبط
مشاهده کتاب ها و رسانه های زیر پیشنهاد می شود
تمامی حقوق محفوظ می باشد © 1401-1398
پشتیبانی واتساپ : 02191016305 ، پاسخگویی از 9 الی 24