×
شما اینجا هستید :
[تعداد: 1   میانگین :  5/5]
دانلود از کافه آریل نیم بها می باشد ، در صورت عدم رعایت تعرفه توسط اپراتور ، مراتب را به سامانه 195 گزارش دهید
مشخصات کتاب یا رسانه
نویسنده :آدولف هیتلر
شابک :978-964-5870-84-1
پسوند فایل:pdf
حجم(مگابایت)7.6 مگابایت
تعداد بازدید : 59بازدید
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۲/۱۱
0فروش
30000تومان 10000تومان
66%
دانلود کتاب نبرد من
بدون دیدگاه دسته بندی: , لینک کوتاه : https://cafeariel.ir/?p=31258

«نبرد من» زندگی ‌نامه خود نوشت آدولف هیتلر (۱۹۴۵-۱۸۸۹) رهبر آلمان نازی است . او این کتاب را در زندان و پس از کودتای بی‌ سرانجامش نوشت و تا سال مرگش ۱۹۴۵ ، بارها آن را اصلاح و بازبینی کرد . هیتلر در این کتاب علاوه بر زندگی خود ، خط مشی فکری و عقاید سیاسی‌اش و درواقع آنچه آرزو داشت از جهان بسازد را به تصویر کشیده ‌است . کتاب او پس از به قدرت رسیدن حزب ناسیونال سوسیالیسم در آلمان و تشکیل «رایش سوم» ، همچون کتابی مقدس در هر مناسبت و فرصتی میان مردم پخش میشد . در سال ۱۹۴۳ بیش از ۱۰ میلیون نسخه از این کتاب در آلمان وجود داشت ، در مدارس تدریس میشد و به زوج‌ های جوان هدیه داده‌ میشد . این کتاب به بسیاری از زبان‌های دنیا ترجمه شده‌است . هیتلر کتاب را در ۱۵ فصل و دو بخش تدوین کرده‌ است . در بریده‌ای از فصل ششم این کتاب می‌خوانیم :

«هفتم اکتبر بود که زخمی شدم !

دو سال بود که وطنم را ندیده بودم. با اوضاعی سخت به بیمارستان صحرایی منتقل شدم درحالی که هیچ اطلاعی نداشتم کجا هستم و اوضاع جنگ چگونه است در بیمارستان بستری شدم.

بعد از دوسال بالاخره با قطار به سمت مرز آلمان رسیدیم. همه سربازان از نواحی بروکسل، لووان و لیتر بودند و وقتی خاک آلمان را دیدند از شادی دیدار وطن فریاد می‌کشیدند.

در مدتی که بیمارستان بودم دیدم که در آنجا سربازها و فرماندهان انواع غذاها را می‌خورند در حالی که ما در جبهه هر دو یا سه روز یکبار غذایی برای خوردن می‌یافتیم.

در هنگام اعزام به جبهه در ۱۹۱۴ بسیار خوشحال بودیم و تب و تاب جنگ داشتیم اما هنگام بازگشت از جنگ زمانی که جنگ به اتمام رسیده بود همه در سکوت و بغض بودیم.

خوشحالی فقط این بود که زنده مانده بودیم و یکبار دیگر وارد وطن شده بودیم. ..»

۱۰۰۰۰تومان – خرید
شما هم دیدگاهی ارسال کنید

1. لینک های دانلود پس از پرداخت قابل استفاده می باشند ، لطفا ایمیلتان را به صورت صحیح وارد کنید تا بتوانیم پس از خرید با شما در ارتباط باشیم .

2. در خرید پستی ، اطلاعات پستی و شماره تماس خود را با دقت وارد نمائید .

3. آی پی خریدار به مدت یک هفته قادر به دانلود فایل از سرور کافه آریل می باشد .

4. دانلود کتاب و رسانه در وبسایت کتاب کافه آریل کاملا نیم بها می باشد .

تمامی حقوق محفوظ می باشد © 1400-1398
تلفن تماس : 91016305-021 پاسخگویی : 11 الی 22