×
شما اینجا هستید :
[تعداد: 1   میانگین :  5/5]
دانلود از کافه آریل نیم بها می باشد ، در صورت عدم رعایت تعرفه توسط اپراتور ، مراتب را به سامانه 195 گزارش دهید
مشخصات کتاب یا رسانه
نویسنده :مهاتما گاندی
مترجم (مترجمین) :شهرام نقش تبریزی
شابک :964-312-792-3
پسوند فایل:pdf
حجم(مگابایت)2.33 مگابایت
تعداد بازدید : 23بازدید
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۲/۱۲
0فروش
10000تومان 5000تومان
50%
دانلود کتاب نیایش
بدون دیدگاه دسته بندی: , لینک کوتاه : https://cafeariel.ir/?p=42390

ماهاتما کارامچاند گاندی رهبر سیاسی و معنوی هندی ها بود که ملت هند را در راه آزادی از استعمار امپراتوری بریتانیا رهبری کرد . او در طول زندگی اش استفاده از هر نوع ترور و خشونت را برای رسیدن به مقاصد رد می کرد . فلسفهٔ بی خشونتی گاندی که خود نام «ساتیاگراها» (در زبان سانسکریت به معنای تلاش و کوشش برای رسیدن به حقیقت و تحت اللفظی : محکم گرفتن حقیقت) روی بسیاری از جنبش های مقاومت بدون خشونت در سراسر جهان و تا امروز تأثیر گذاشته است .
گاندی ، این رهبر معنوی در کتاب نیایش نه تنها در مورد انواع دعا ، بلکه در مورد سو استفاده های موسساتی که وی را مجبور به پیمودن مسیر معنوی خود کرده اند ، بحث می کند . بخش سوم این کتاب ، قدرت راماناما را بررسی می کند . تکرار مداوم نام خدا را که گاندی به عنوان یک شکل عالی از دعا و نیایش می دانست . کتاب نیایش با گزارشی تکان دهنده از ترور گاندی و نقشی که نیایش در آخرین لحظات وی ایفا کرده است ، خاتمه می یابد . این نسخه شامل مقدمه ای از آرون گاندی ، نوه ی ماهاتما گاندی ، و مقدمه ای از مایکل ن. اولین بار در هند در سال ۱۹۷۷ منتشر شد . این کتاب که در مورد نیایش و مراقبه است و توسط رهبر بزرگ معنوی نه تنها هندیان بلکه تمامی جهانیان نوشته شده است معنای فداکاری را بررسی می کند و شیوه های خاصی که او خود در زندگی اش استفاده کرده است را توصیف می کند . کتاب گاندی توسط شهرام نقش تبریزی ترجمه شده است . این کتاب را نشر نی منتشر کرده است .

۵۰۰۰تومان – خرید
شما هم دیدگاهی ارسال کنید

1. لینک های دانلود پس از پرداخت قابل استفاده می باشند ، لطفا ایمیلتان را به صورت صحیح وارد کنید تا بتوانیم پس از خرید با شما در ارتباط باشیم .

2. لطفا هنگام خرید فیلترشکن خود را خاموش کنید .

3. در خرید پستی ، اطلاعات پستی و شماره تماس خود را با دقت وارد نمائید .

4. دانلود کتاب و رسانه در وبسایت کتاب کافه آریل کاملا نیم بها می باشد .

تمامی حقوق محفوظ می باشد © 1400-1398
تلفن تماس : 91016305-021 پاسخگویی : 10 الی 24