عضویت
    ورود
×
شما اینجا هستید :
[کل: 2 میانگین: 5]
مشخصات کتاب / رسانه
نویسنده Alec Maclellan
شابک 9780285625211
پسوند فایل pdf
تعداد صفحات 374
حجم دانلود 2.87 مگابایت
تاریخ انتشار ۱۴۰۰/۰۸/۲۰
کد کوتاه 68886
تعداد بازدید 1503بازدید
0فروش
30000تومان 15000تومان

در این کتاب که به اسم The Lost World of Agharti نامیده میشود به توضیح و شواهدی از قدرت مرموز که مردم و طبیعت را کنترل می کند پرداخته شده است .

در بخشی از کتاب میخوانیم :

در تمدن‌ های باستانی ، تونل‌ ها و برچسب‌ ها نقشی اسرار آمیز ایفا کرده‌ اند ، در مناطقی که ممکن است به اشتباه ، دنیای قدیمی آسیا ، اروپا و آفریقا نامیده شود . چه کسی می‌تواند بگوید که امپراطوران عهد باستان پرو از این تمدن‌های ناپدید شده که حتی نامی نیستند و یا سایه‌ ای ضعیف و شبح‌ وار بر آن‌ ها سایه افکنده یا چیزی را به ارث برده‌ اند ؟

یکی از روایات باستانی زبان براهمانیک هندوستان در مورد جزیره‌ ای بزرگ با «زیبایی بی‌ +همتا» صحبت میکند که در دوران باستان در وسط دریایی وسیع در آسیای مرکزی ، در شمال هیمالیا آرمیده بود . یک نژاد از مردان دوران طلایی ، در جزیره زندگی میکردند ، اما هیچ ارتباطی بین آن‌ ها و سرزمین اصلی وجود نداشت ، مگر از طریق تونل‌ ها، و در همه جهات ، و صدها مایل طول داشت . گفته میشود که این تونل‌ ها ورودی‌های مخفی در شهرهای قدیمی ویران شده هند مانند بقایای باستانی الره ، الفانتا و غارهای اجانتا در محدوده چاندوره دارند .

۱۵۰۰۰تومان – خرید
شما هم دیدگاهی ارسال کنید
ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

1. لینک های دانلود پس از پرداخت قابل استفاده می باشند ، لطفا ایمیلتان را به صورت صحیح وارد کنید تا بتوانیم پس از خرید با شما در ارتباط باشیم .

2. لطفا هنگام خرید فیلترشکن خود را خاموش کنید .

3. در خرید پستی ، اطلاعات پستی و شماره تماس خود را با دقت وارد نمائید .

4. دانلود کتاب و رسانه در وبسایت کتاب کافه آریل کاملا نیم بها می باشد .

کتاب و رسانه های مرتبط
مشاهده کتاب ها و رسانه های زیر پیشنهاد می شود
تمامی حقوق محفوظ می باشد © 1401-1398
پشتیبانی واتساپ : 02191016305 ، پاسخگویی از 9 الی 24