عضویت
    ورود
×
شما اینجا هستید :
[کل: 1 میانگین: 5]
مشخصات اثر
نویسنده دکتر قاسم قالیباف
شابک 964-302-333-8
پسوند فایل pdf
حجم دانلود 75.7 مگابایت
تاریخ انتشار ۱۳۹۹/۱۲/۱۴
کد کوتاه 31710
تعداد بازدید 1163بازدید
2فروش
15000تومان 10000تومان

در مجموعه دو جلدی دایره ‌المعارف کودکان و نوجوانان اطلاعات مربوط به دنیای علم به زبان ساده ، همراه با طرح‌ های رنگی فراوان و مثال ‌ها و آزمایش‌های عملی در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد . مدخل‌های کتاب به ترتیب الفبای انگلیسی تنظیم شده اما در ابتدای هر جلد فهرست الفبایی مدخل‌ ها همراه با معادل انگلیسی و شماره صفحه آمده است . در مقابل هر مدخل شکلی به عنوان نماد موضوعی چاپ شده و فهرست این نمادها نیز در ابتدای کتاب درج گردیده است . واژه‌های کلیدی نیز در داخل متن با حروف سیاه مشخص شده‌اند .

علاوه بر اطلاعات کوتاه درباره هر مدخل ، بخش‌های مکمل دیگری نیز در لا یه ‌لای صفحات وجود دارد . این بخش‌ها عبارت‌اند از : ستون‌های حاوی واقعیات جذاب و سرگرم کننده ، ستون‌های آزمایش، ستون عجیب ولی واقعی ، ستون اطلاعات جانبی، و ستون عنوان‌ های ویژه . این دایره‌ العمارف دارای بیش از ۱۳۰۰ مدخل و بیش از ۴۰۰۰ نقاشی و عکس رنگی است .

گفتنی است مترجم و ناشر تعدادی از مداخل اصلی را که زاید تشخیص داده‌اند حذف نموده به جای آن ، مداخل کاربردی جایگزین کرده‌اند ؛ همچنین در جلد دوم افزون بر دویست مدخل مربوط به اسلام و ایران به دایره ‌المعارف افزوده ‌اند . این دو دسته مدخل‌ها با علامت‌های خاصی در فهرست الفبایی مشخص شده است .

۱۰۰۰۰تومان – خرید
شما هم دیدگاهی ارسال کنید
ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

1. لینک های دانلود پس از پرداخت قابل استفاده می باشند ، لطفا ایمیلتان را به صورت صحیح وارد کنید تا بتوانیم پس از خرید با شما در ارتباط باشیم .

2. لطفا هنگام خرید فیلترشکن خود را خاموش کنید .

3. در خرید پستی ، اطلاعات پستی و شماره تماس خود را با دقت وارد نمائید .

4. دانلود کتاب و رسانه در وبسایت کتاب کافه آریل کاملا نیم بها می باشد .

کتاب و رسانه های مرتبط
مشاهده کتاب ها و رسانه های زیر پیشنهاد می شود
تمامی حقوق محفوظ می باشد © 1401-1398
پشتیبانی واتساپ : 02191016305 ، پاسخگویی از 9 الی 24