×
شما اینجا هستید :
[تعداد: 1   میانگین :  5/5]
دانلود از کافه آریل نیم بها می باشد ، در صورت عدم رعایت تعرفه توسط اپراتور ، مراتب را به سامانه 195 گزارش دهید
مشخصات کتاب یا رسانه
پسوند فایل:mp3
حجم(مگابایت)30.52 مگابایت
زمان:(دقیقه)63 دقیقه و 10 ثانیه
تعداد بازدید : 252بازدید
0فروش
17000تومان

آرامش درونی (یا آرامش ذهنی یا آرامش درونی) به حالتی از نظر روحی و معنوی در آرامش ، با دانش و درک کافی برای حفظ قدرت در برابر اختلاف یا استرس گفته می شود . بنابراین آرامش خاطر به طور کلی با سعادت ، خوشبختی و رضایت همراه است .

آرامش خاطر ، آرامش و آرامش ، توصیفاتی از خلق و خوی عاری از تأثیر استرس است . در بعضی از فرهنگ ها ، آرامش درونی یک حالت آگاهی یا روشنایی قلمداد می شود که ممکن است با انواع مختلف آموزش ، مانند نماز ، مدیتیشن ، تای چی یا یوگا ، پرورش یابد . بسیاری از اعمال معنوی از این آرامش به عنوان تجربه شناختن از خود یاد می کنند .

مردم در پذیرش معنویت درونی خود مشکل دارند زیرا عوامل استرس زای روزمره بهترین نتیجه را از آنها می گیرند . یافتن آرامش و خوشبختی در شادی های کوچک زندگی کار زیادی به نظر می رسد و نتایج به نظر خوشایند نیست . دستیابی به معنویت یک فرآیند گام به گام است . راههایی وجود دارد که از طریق آنها می توان هر روز روحانیت بیشتری پیدا کرد .

با صلح درونی می توان به صلح واقعی جهان دست یافت . در این مورد اهمیت مسئولیت فردی کاملاً واضح است . ابتدا باید جو صلح در درون خودمان ایجاد شود ، سپس به تدریج گسترش یابد و خانواده ها ، جوامع ما و در نهایت کل کره زمین را در بر بگیرد .

۱۷۰۰۰تومان – خرید
شما هم دیدگاهی ارسال کنید

1. لینک های دانلود پس از پرداخت قابل استفاده می باشند ، لطفا ایمیلتان را به صورت صحیح وارد کنید تا بتوانیم پس از خرید در صورت مشکل احتمالی با شما در ارتباط باشیم .

2. فقط آی پی خریدار به مدت 24 ساعت قادر به دانلود فایل از سرور کافه آریل می باشد .

3. دانلود کتاب و رسانه در وبسایت کتاب کافه آریل کاملا نیم بها می باشد .

تمامی حقوق محفوظ می باشد © شماره تماس : 02191016305