شما اینجا هستید :
[کل: 1 میانگین: 5]

هشدار : لطفا قبل از خرید کتابهای پستی ، با کلیک بر روی این دکمه ، استعلام موجودی کتاب مورد نظرتان را از پشتیبانی بگیرید
مشخصات کلی
نویسنده مت هیگ
مترجم (مترجمین) محمد صالح نورانی زاده
شابک ۹۷۸-۶۰۰-۴۶۱-۴۶۱-۰
پسوند فایل pdf
حجم دانلود 1.76 مگابایت
تاریخ انتشار ۱۴۰۱/۰۳/۱۸
کد کوتاه 106923
تعداد بازدید 428بازدید
4فروش
28000تومان 25000تومان

اگر شانس این را داشته باشید که به کتابخانه نیمه شب بروید و خودتان تمام زندگی‌های دیگرتان را ببینید چه اتفاقی خواهد افتاد ؟ امکان دارد هر کدام از این زندگی‌ ها بهتر از زندگی حال حاضر شما باشند ؟

نورا با سوالی این چنینی به سراغ کتابخانه‌ای مرموز می‌رود که بداند قصه زندگی او چطور میشد اگر در جایی از زندگی انتخاب دیگری می‌کرد. او زندگی‌ای پر از بدبختی و پشیمانی داشته اما در این کتابخانه فرصتی برایش فراهم میشود تا اوضاعش را رو به راه کند . او این انتخاب را دارد که زندگی کنونی‌ اش را با زندگی جدیدی عوض کند . مسیر شغلی جدیدی داشته باشد ، روابط شکست‌ خورده‌ اش را از نو بسازد و رویا های کودکی‌اش را دنبال کند . او باید در این سفر به دل کتابخانه نیمه‌شب به دورن خودش نظر کند و آن چه را واقعا به زندگی‌اش معنا و ارزش می‌دهد، پیدا کند . کتابخانه‌ ای با انبوهی از کتاب که هر کدام قصه یک زندگی را میگویند .

شما با خواندن این رمان به نوعی افسون خواهید شد تا به دنیای دیگری فرار کنید . نویسنده با داستانش این نکته مهم را گوشزد میکند که نباید آثاری را که دیگران بر زندگی ما میگذارند ، نادیده بگیریم . همه چیز در زندگی مهم است حتی اگر خیلی کوچک و ناچیز باشد . باید همواره به لحظه لحظه زندگی‌ مان فکر کنیم و آن را تحلیل کنیم و همه احساسات خود را در نظر بگیریم تا مانع خوشبختی خود نشویم .

۲۵۰۰۰تومان – خرید
شما هم دیدگاهی ارسال کنید
ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

1. لینک های دانلود پس از پرداخت قابل استفاده می باشند ، لطفا ایمیلتان را به صورت صحیح وارد کنید تا بتوانیم پس از خرید با شما در ارتباط باشیم .

2. لطفا هنگام خرید فیلترشکن خود را خاموش کنید .

3. در خرید پستی ، اطلاعات پستی و شماره تماس خود را با دقت وارد نمائید .

4. دانلود کتاب و رسانه در وبسایت کتاب کافه آریل کاملا نیم بها می باشد .

کتاب و رسانه های مرتبط
مشاهده کتاب ها و رسانه های زیر پیشنهاد می شود
تمامی حقوق محفوظ می باشد © 1401-1398
پشتیبانی واتساپ : 02191016305 ، پاسخگویی از 9 الی 24