شما اینجا هستید :
[کل: 2 میانگین: 5]

هشدار : لطفا قبل از خرید کتابهای پستی ، با کلیک بر روی این دکمه ، استعلام موجودی کتاب مورد نظرتان را از پشتیبانی بگیرید
مشخصات کلی
نویسنده : هال الرود
مترجم ( مترجمین ) : لطیف احمد پور
شابک : 978-600-853-402-0
پسوند فایل : mp3
تعداد قسمت : 6 فایل صوتی
حجم دانلود : 39.6 مگابایت
ترافیک مصرفی : نیم بها
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۷/۰۱
کد کوتاه : 13754
تعداد بازدید : 1281بازدید
1فروش
8000تومان 6000تومان
25%
دانلود کتاب صوتی صبح جادویی
بدون دیدگاه دسته بندی : , لینک کوتاه : https://cafeariel.ir/?p=13754

کتاب صوتی صبح جادویی اثر هال الرود ، شامل شش عادتی است که با انجام آن‌ها قبل از ساعت ۸ صبح زندگیتان متحول خواهد شد .

این کتاب خلاصه‌ای مفید از کتاب صبح جادویی (The miracle morning) است که هال الرود در آن، شاهدی است که نشان می‌دهد ، همه ما توانایی غلبه بر هر نوع مانعی را داریم و می‌توانیم زندگی رویایی‌مان را خلق کنیم .

هال الرود (Hal Elrod) در سال ۱۹۹۹ در بیست سالگی در حالی که زندگی خوب و آرامی داشت ، یکی از بهترین ویزیتورهای یک شرکت بازاریابی بود، نامزدی دوست داشتنی، خانواده همیشه پشتیبان و دوستان بسیار خوبی هم داشت و به معنای واقعی کلمه خوشبخت بود .

در یکی از شب‌ها با یک راننده مست تصادف کرد و در صحنه تصادف برای چند لحظه از دنیا رفت و پس از این ماجرا در حالی به هوش آمد که پس از آن که شش روز در کما بود خبردار شد که دیگر هرگز نمی‌تواند راه برود ، با یازده استخوان شکسته و آسیب مغزی جدی و نامزدی که در بیمارستان نامزدی‌اش را با او به هم زد ..

گرچه کنار آمدن با شرایط جدید آسان نبود و گه گاهی با خود می‌اندیشید که چرا این اتفاق باید برای او بیافتد اما باید مسئولیت بازگشت زندگی‌اش به شرایط مطلوب گذشته را می‌پذیرفت و به جای ناله و شکایت اوضاع را آن گونه که بود در آغوش می‌گرفت .

رودی روتیگر درباره کتاب صبح جادویی می‌گوید: کتاب صبح جادویی به معنای واقعی کلمه همان چیزی است که تغییراتی سریع و عمیق در همه جنبه‌های زندگی‌تان به وجود می‌آورد. اگر واقعا به دنبال بهبود زندگی‌تان هستید حتما این کتاب صوتی را بشنوید.

کتاب صبح جادویی نه تنها توانمندساز، بلکه ساده و مفرح است. شما خیلی زود می‌توانید آن را بدون هیچ‌گونه زحمتی در باقی عمرتان به کار ببندید. در حالی که هنوز هم می‌توانید هر وقت که دوست دارید به رختخواب بروید، شگفت‌زده می‌شوید وقتی می‌فهمید دیگر تمایلی به این کار ندارید. حتی در روزهای تعطیل و آخر هفته هم می‌توانید خیلی زود بیدار شوید، آن هم فقط به این دلیل که با سحرخیز بودن، احساس بهتری به شما دست می‌دهد و عملکردتان بهتر می‌شود. هر روز با انرژی بیشتری از خواب بیدار می‌شوید، هیجان‌زده و پرانرژی هستید و به ابزارهایی مجهز می‌شوید که با آن‌ها می‌توانید توانایی‌های بالقوه‌تان را بالفعل کنید.

این کتاب به سرعت سطح استرس شما را کاهش می‌دهد. وضعیت سلامتیان بهبود می‌یابد اضافه وزن‌تان را از دست می‌دهید و به بهترین شرایط جسمانی دست پیدا می‌کنید بهره‌وری‌تان افزایش می‌یابد و توانایی شما برای تمرکز بر اولویت‌های اصلی‌تان بیشتر می‌شود. احساس قدرشناسی در شما بیشتر می‌شود و نگرانی‌هایتان کاهش می‌یابند. توانایی و قابلیت شما برای کسب درآمد بیشتر به طور چشم‌گیری افزایش می‌یابد و زندگی‌تان را کشف می‌کنید و یک زندگی هدفمند را آغاز می‌کنید.

در قسمتی از کتاب صوتی صبح جادویی می‌شنویم:

۹۵ درﺻﺪ از اﻓﺮاد ﺟﺎﻣﻌﻪ‌ی ﻣﺎ ﻫﺮﮔﺰ ﺑﻪ زﻧﺪﮔﯽ ﻣﻮرد ﻧﻈﺮﺷﺎن دﺳﺖ ﭘﯿﺪا ﻧﻤﯽ‌ﮐﻨﻨﺪ. اﮔﺮ ﻧﺴﺒﺖ ﺑﻪ دﯾﮕﺮ اﻓﺮاد ﺟﺎﻣﻌﻪ ﻃﺮز ﻓﮑﺮ و ﺷﯿﻮه‌ی زﻧﺪﮔﯽ ﻣﺘﻔﺎوﺗﯽ ﻧﺪاﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﯿﻢ، ﺑﺎﯾﺪ ﻫﻤﺎﻧﻨﺪ اﮐﺜﺮ آن‌ﻫﺎ زﻧﺪﮔﯽ ﻣﻌﻤﻮﻟﯽ و ﺗﻮأم ﺑﺎ ﺗﻘﻼ، ﺷﮑﺴﺖ و ﺣﺴﺮت را ﺗﺤﻤﻞ ﮐﻨﯿﻢ. ﻣﻌﻤﻮﻟﯽ ﺑﻮدن ﯾﻌﻨﯽ رﺿﺎﯾﺖ دادن ﺑﻪ ﮐﻤﺘﺮ از آﻧﭽﻪ واﻗﻌﺎ ﺧﻮاﻫﺎﻧﺶ ﻫﺴﺘﯿﺪ و ﺗﻮاﻧﺎﯾﯽ‌اش را دارﯾﺪ، و ﻫﻤﭽﻨﯿﻦ ﺗﻘﻼ ﮐﺮدن در ﺗﻤﺎم دوران زﻧﺪﮔﯽ. ﻫﺮ روز ﺑﺴﯿﺎری از ﻣﺮدم در ﺣﺎل ﺗﻘﻼ ﮐﺮدن ﻫﺴﺘﻨﺪ و ﺑﺴﯿﺎری از ﻣﺮدم ﺑﻪ ﮐﻤﺘﺮ از آن ﭼﻪ واﻗﻌﺎ ﻟﯿﺎﻗﺘﺶ را دارﻧﺪ رﺿﺎﯾﺖ ﻣﯽ‌دﻫﻨﺪ. ﺑﺴﯿﺎری از ﻣﺮدم ﻧﯿﺰ ﻫﺮ ﺻﺒﺢ از ﺧﻮاب ﺑﯿﺪار ﻣﯽ ﺷﻮﻧﺪ و ﺑﺮای دﺳﺘﯿﺎﺑﯽ ﺑﻪ ﻣﻮﻓﻘﯿﺖ، ﺧﻮﺷﺒﺨﺘﯽ، ﻋﺸﻖ، ﮐﺎﻣﺮواﯾﯽ، ﺳﻼﻣﺘﯽ و رﻓﺎه ﻣﺎﻟﯽ ﮐﻪ واﻗﻌﺎ آرزوﯾﺶ را دارﻧﺪ، ﺗﻼش و ﺗﻘﻼ ﻣﯽ‌ﮐﻨﻨﺪ.

۶۰۰۰تومان – خرید
شما هم دیدگاهی ارسال کنید
ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

1. لینک های دانلود پس از پرداخت قابل استفاده می باشند ، لطفا ایمیلتان را به صورت صحیح وارد کنید تا بتوانیم پس از خرید با شما در ارتباط باشیم .

2. لطفا هنگام خرید فیلترشکن خود را خاموش کنید .

3. در خرید پستی ، اطلاعات پستی و شماره تماس خود را با دقت وارد نمائید .

4. دانلود کتاب و رسانه در وبسایت کتاب کافه آریل کاملا نیم بها می باشد .

کتاب و رسانه های مرتبط
مشاهده کتاب ها و رسانه های زیر پیشنهاد می شود
تمامی حقوق محفوظ می باشد © 1401-1398
پشتیبانی واتساپ : 02191016305 ، پاسخگویی از 9 الی 24