شما اینجا هستید :
[کل: 1 میانگین: 5]
دانلود از کافه آریل با آی پی ایران نیم بها می باشد . لطفا قبل از خرید ، فیلترشکن خود را خاموش فرمائید

هشدار : لطفا قبل از خرید کتابهای پستی ، با کلیک بر روی این دکمه ، استعلام موجودی کتاب مورد نظرتان را از پشتیبانی بگیرید
مشخصات کلی
نویسنده :هربرت جورج ولز
مترجم (مترجمین) :نیلوفر ممتازی
پسوند فایل :pdf
حجم(مگابایت)1.29 مگابایت
تاریخ انتشار : 1400/09/01
کد کوتاه : 71021
تعداد بازدید : 58بازدید
0فروش
15000تومان 8000تومان

قهرمان داستان ، ماشینی اختراع کرده است که با آن می‌تواند در زمان جابجا شود ، درست به همان گونه‌ای که در مکان جابجا می‌شویم. بدین گونه کارش را با سفری به سال ۸۰۲۷۰۱ میلادی آغاز می‌کند . در جریان هزاران سال ، آب و هوای منطقه لندن معتدل شده است و اکنون آب و هوایی تقریباً مثل آب و هوای جنوب اروپا بر آن حاکم است و نباتات پرپشت و انبوهی در آنجا می‌ روید . آثاری از حیوانات دیده نمی‌شود و ساختمانها ، که در زمان سابق در مرکز شهر گرد آمده‌ بودند ، سترگ و کوه‌پیکر اما انگشت‌ شماربه چشم میخورند . سفر “کاوشگر زمان” به آینده، به وقت زمان حال یک صبح تا غروب و به وقت آینده چند شبانه روز به طول می‌ انجامد .

کاوشگر پس از توقف ماشین در سال ۸۰۲۷۰۱ خود را در محوطه‌ای سرسبز میابد که مهمترین عنصر آن یک مجسمه‌ی ابوالهول عظیم از سنگ سفید با پایه‌ای از برنز است . در دور دست بناهایی غول‌ پیکر با ایوان‌ های پر پیچ و خم به چشم می‌خورند که بعداَ معلوم می‌شود متروکه‌ اند . او کوتاه زمانی پس از فرود ، خود را در میان آدمیان آینده میابد . نخستین ساکنانی که کاوشگر سر راه خود می‌ بیند ، انسانهای دلربایی‌اند که قدشان کوچکتر از قد متوسط کنونی است، اما همه‌ شان زیبا هستند و لبهاسهایشان ، اگرچه به رنگهای گوناگون شاد و روشنی است ، دوخت یکسان و یکنواختی دارد . کاوشگر که حسن کنجکاوی‌اش برانگیخته شده است ، دستگاهش را کنار می‌گذارد و با این دوستان تازه به راه می‌افتد . اینان که خودشان را “الوا”ها می‌خوانند به صورت انبوه با هم …

۸۰۰۰تومان – خرید
شما هم دیدگاهی ارسال کنید

1. لینک های دانلود پس از پرداخت قابل استفاده می باشند ، لطفا ایمیلتان را به صورت صحیح وارد کنید تا بتوانیم پس از خرید با شما در ارتباط باشیم .

2. لطفا هنگام خرید فیلترشکن خود را خاموش کنید .

3. در خرید پستی ، اطلاعات پستی و شماره تماس خود را با دقت وارد نمائید .

4. دانلود کتاب و رسانه در وبسایت کتاب کافه آریل کاملا نیم بها می باشد .

تمامی حقوق محفوظ می باشد © 1400-1398
پشتیبانی واتساپ : 02191016305 ، پاسخگویی از 9 الی 24