عضویت
    ورود
×
شما اینجا هستید :
[کل: 1 میانگین: 5]
مشخصات کتاب / رسانه
نویسنده نایجل واربرتون
مترجم (مترجمین) مریم تقدیسی
شابک 978-600-278-065-2
پسوند فایل pdf
حجم دانلود 3.79 مگابایت
تاریخ انتشار ۱۴۰۱/۰۳/۱۶
کد کوتاه 106391
تعداد بازدید 939بازدید
2فروش
32000تومان 20000تومان

فلسفه با پرسش درباره ماهیت واقعیت و روش زندگی آغاز میشود . این پرسش ها ذهن سقراط را به خود مشغول کرده بود . او هر روز به بازار آتن باستان میرفت و سوالات عجیبی از مردم میکرد و ذهنشان را بر می آشفت ، چون به آنها ثابت میکرد که در واقع دانسته هایشان بسیار اندک است .
این تاریخچه جذاب به معرفی متفکران بزرگ فلسفه غرب میپردازد و مهم ترین نظریات آنها را درباره دنیا و روش بهتر زیستن بررسی میکند . نایجل واربرتون در فصل های چهل گانه این کتاب کوتاه ما را به گشت و گذار در عمده ترین نظریات تاریخ فلسفه میبرد . او داستان های جالب توجه و اغلب عجیب و غریبی درباره مرگ و زندگی فلاسفه ای بازگو میکند که ما را به تامل وا میدارند – از فلاسفه باستان و مجادلاتشان بر سر موضوعاتی مانند آزادی و روح ، تا پیتر سینگر و سوالات تشویش برانگیز فلسفی و اخلاق اش که بر دوران معاصر سایه انداخته است .
واربرتون نه تنها تاریخ مختصر فلسفه را به شکلی قابل درک روایت میکند ، بلکه ما را به فکر کردن ، بحث کردن ، استدلال کردن و سوال کردن ترغیب میکند . تاریخچه کوتاهی از فلسفه خلاصه ای از جستجوی همیشگی بشر در زمینه درک فلسفی به دست میدهد و از ما دعوت میکند که در این بحث شرکت کنیم .

۲۰۰۰۰تومان – خرید
شما هم دیدگاهی ارسال کنید
ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

1. لینک های دانلود پس از پرداخت قابل استفاده می باشند ، لطفا ایمیلتان را به صورت صحیح وارد کنید تا بتوانیم پس از خرید با شما در ارتباط باشیم .

2. لطفا هنگام خرید فیلترشکن خود را خاموش کنید .

3. در خرید پستی ، اطلاعات پستی و شماره تماس خود را با دقت وارد نمائید .

4. دانلود کتاب و رسانه در وبسایت کتاب کافه آریل کاملا نیم بها می باشد .

کتاب و رسانه های مرتبط
مشاهده کتاب ها و رسانه های زیر پیشنهاد می شود
تمامی حقوق محفوظ می باشد © 1401-1398
پشتیبانی واتساپ : 02191016305 ، پاسخگویی از 9 الی 24